UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • I BARDZO DOBRZE WOGOLE ZWOLNIL BYM WSZYSTKICH BO PRACY DLA NORMALNEGO ELBLAZANINA TAM NIE MA TYLKO DLA ZNAJOMYCH I RODZINY BO WIADOMO ZE TAM SIE DOBRZE ZARABIA ZWYKLY MIESZKANIEC TAM ROBOTY NIE ZNAJDZIE W 99 % PRZYPADKOW ZLIKWIDOWAC I ROZBUDOWYWAC PORT W TYM MIEJSCU.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  35
  AntyGE(2017-12-08)
 • Co ty za bzdury piszesz, pracuje tam i to bez żadnych znajomości tak jak i większość moich kolegow. Może po prostu się nie nadawales?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  28
  6
  ;)....(2017-12-08)
 • To nieźle masz nagrane w głowie jeżeli uważasz że w GE się dobrze zarabia takie teksty wyssane z palca firma jak każda inna jak nie trzymasz palca w dupie to i w samych strukturach GE wielkie g... Nie pieniądz pozdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  2
  Hdjdjd(2017-12-08)
 • @Hdjdjd - Po pierwsze to są tam tacy co zarabiają poniżej średniej płacy na takim samym stanowisku w naszym województwie, w którym średnia zarobków danego stanowiska jest znacznie niższa niż średnia w całym kraju. Więc mierzenie wszystkich jedną miarą jest nie na miejscu, to jak powiedzieć, że wszyscy Polacy to złodzieje co prawdą nie jest. .. Po drugie to obalam tu i teraz mit o tym, że pracę dostaje się po znajomości: pracuje tam od kilku ładnych lat a prace dostałem bo mam rzadko spotykane umiejętności i odpowiednie wykształcenie, czego pracodawca właśnie poszukiwał, absolutnie nikogo nie znałem rozpoczynając pracę jeszcze w Alstomie. Jak ktoś specjalistą w niczym nie jest to raczej nie powinien oczekiwać zbyt dużo, pewnie tak myśli ze pracę dostaje się w takich firmach za ładne oczy albo za sprawą kolesiostwa. .Oczywiście się to czasem zdarza, jak w każdej firmie, ale raczej z rzadka bo przecież, który pracodawca chciałby płacić pracownikowi który nic nie wnosi w firmę? pracownik ma dla firmy zarabiać a nie być obciążeniem finansowym. cdn. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  3
  ProGE(2017-12-08)
 • @AntyGE - po trzecie to kto jest dla ciebie Panie AntyGE zwykłym mieszkańcem tego miasta? ten co swoją edukację skończył na podstawówce albo maturze, narobił dzieci, ciągnie zasiłki z państwa, nie pracuje bo za 3000 zł mu się nie chce, z trudem rozumie własne istnienie i teraz chciałby pracować jako profesjonalista w jakiejś wąskiej dziedzinie nauk ścisłych w przemyśle energetycznym mimo iż nauczenie własnego dziecka kultury osobistej go przerasta? Jak się ktoś tam nie dostał to tylko z dwóch powodów: albo go tam nie potrzebują, albo brakuje mu umiejętności, wiedzy i odpowiedniego wykształcenia. Proszę przestać tworzyć fałszywe wizerunki tej firmy w mediach. Panu AntyGE proponuję wieczór z art. 212 § 1 Kodeksu karnego i głęboką refleksję nad swoimi dotychczasowymi i przyszłymi opiniami związanymi z firmą GE.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  4
  ProGE(2017-12-08)
 • @ProGE - Panie AntyGE, niech będzie pan poinformowany o tym, że w internecie nie ma anonimowości, wszystko jest rejestrowane. Jeśli dalej będzie pan bezpodstawnie oczerniał tą firmę konsekwencje zostaną wyciągnięte zgodnie z polskim prawem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  11
  ProGE(2017-12-08)
 • @AntyGE - I bardzo dobrze, y tu plebsu nie chcemy w naszej kascie. .. .brzydzilbym sie jesc razem z takim
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  3
  RadekBogacz(2017-12-08)
 • Zazdrościsz czy nikt cie w rodzinie i znajomych ( jezeli masz bo sądzę ze taki pet jak ty niema ) nie uważa a może miałeś trudne dzieciństwo ktoś z bliskich wchodził ci do wanny przy kąpieli byl byś normalnym elblążaninem to napewno byś znalazł tam prace sam lub z polecenia ale odrazu widać ze nie jestes
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Piotras (2017-12-08)
Reklama