UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Uważam że problem Gildii można rozwiązać prosto i bezboleśnie dla wszystkich. Wystarczy przenieść handlujących w jedną połowę budynku resztę boksów/obszaru sprzedać lub wynająć na większy sklep typu "lidl". Ale to trzeba chcieć kompromisu i trochę pomyśleć. Jak widać wygodniej i taniej się sądzić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    Elblągowy(2016-01-08)
  • do Elblągowy: Rozmawiałem z nimi, jest kilku sprzedających, którym się wiedzie i to oni są głównymi hamulcowymi w tej sprawie. Nie chcą się ruszyć, bo "klient ich nie znajdzie" - koniec cytatu. Ja również jestem zdania, że ci "właściciele" pustych boksów niech sprzedadzą komuś, tylko, że oni kiedyś dawali "grube tysiące" za miejsce do handlowania i chcieliby to odzyskać. A nikt im teraz nie da 20,15 czy nawet 10 tys. odstępnego. Z tego całe zamieszanie wynika. Wolą płacić, te 200-300zł do stowarzyszenia lub wynajmować za bezcen. Dlatego jest sąd. Oni już od dawna się nie mogą dogadać. Wspólnota nieruchomości 3-4 osobowa się nie może dogadać a co dopiero 160 właścicieli.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    kandydat_Salceson(2016-01-08)
Reklama