UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Sypychologii ciag dalszy, ci ludzie juz normalnie nie potrafia myslec, sprzedaja dzialki z ktorymi nic nie zrobili przez tyle czsu, najpierw to sie takie dzialki sprzata panowie z UM, sieje trawke I wystawia na sprzedaz, tak jestem nauczony na zachodzie, a nie z calym tym bajzlem szukacie frajera ktory to kupi I bedzie sie uzeral z dzikusami ktorzy tam koczuja. 30 lat po komunie a standardy te same, nie wystarczy kupic sobie Harleya I cieszyc sie ze sie jest w Unii, trzeba tam jeszcze pojechac I jak sie nie wie jak. .? to chociaz podpatrzec jak inni to robia I wtedy brac sie za rzadzenie, a tak spychologia trwa I ma sie dobrze, niech sie inni martwia, bo ja napisalem pismo, ze maja sie wyniesc w ciagu 3 m-y. Nie panowie to Wy macie wszystkie instrumenty, zaczynajac od zakazow, nakazow, kar, eksmisji slowem wszystko co maja wlodzrze, ale lenistwo nie pozwala Wam zrobic nawet kroku, takich kwiatkow jest prawie wszedzie w Waszej dzialalnosci, ale to temat na oddzielne szkolenie, ktore wydaje sie bezsensowne w starciu z betonem. Prosze jednak wziac pod rozwage ta sugestie na temat uporzadkowania tej dzialki a jestem pewien ze sprawa ruszy z miejsca. Tez zabetonowany (urodzony w komunie)ale reformowany juz na zachodzie. .. Z powazaniem Maliniak .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Maliniak.(2020-12-10)
  • @Maliniak. - Ta działka ma już swojego nabywcę, to tak po elbląsku, jeden przetarg, brak chętnych, drugi to samo, a w trzecim okaże się tylko jeden chętny, który nie chce zdradzać swojej tożsamości, a później wybierz sobie sam wersje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Yutuber(2020-12-10)
  • @Yutuber - Wiem, wiem, a mowia ze komuna sie skonczyla, jak opanowac nowy system? - potrzebnie sa szkolenia, I kto ma to robic, potrzebni sa ludzie, ktorzy zyli w tych systemach I wrocili do kraju, ale czy tak naprawde komus na tym zalezy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Maliniak.(2020-12-11)
Reklama