UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Możecie mi mówić oficjalnie "proroku", iż kiedy tylko dowiedziałem się o POmyśle przeniesienia placówki znajdującej się uprzednio w tym obiekcie, zanim jeszcze pisała o tem prasa, to z miejsca wiedziałem i powiedziałem, że ten budynek pójdzie za chwilę do jakiegoś burżuazyjnego złodzieja i wyzyskiwacza za fistaszki. Żebym ja w totka tak potrafił przepowiadać cuda i numery, jak te kapitalistyczno-urzędnicze szwindle; #TaxTheRich! Hashtagi: #libki, #oligarchia, #wyzysk, #szwindel, #profit, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    33
    lubie.kefir(2022-08-09)
  • @lubie.kefir - 1 300 000 zł na fistaszki... ? Cena za obiekt, który spokojnie pochłonie jeszcze jakie tam 200 000 zł, bo jest nieco sponiewierany przez czas i poprzednich użytkowników... no i jest pod nadzorem konserwatorskim w lokalizacji, która nie powala swoją cudownością. OKAZJA na złoty INTERES !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    7
    GłębokaMyśl(2022-08-09)
  • @GłębokaMyśl - Jeżeli myślisz ze 200 tys pochłonie ten remont, to jesteś w głębokim błędzie, Taka willa doprowadzenie do stanu przyzwoitej używalnośći bez luksusów ale z nadzorem konserwatora, to będzie z poł miliona....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    1
    NiePrawyAleSprawiedliwy-(2022-08-09)
  • @GłębokaMyśl - Za 200 tysięcy to hydraulika chyba i naprawa fundamentów. Cały remont myślę, że około 1mil. W takim stanie kupuje się budynki dla działki, a że to zabytek to inna bajka. Poza tym trzeba będzie słuchać konserwatora zabytków i chyba też nie za darmo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    0
    Ryszard Lwie(2022-08-09)
  • @lubie.kefir - Żebyś mógł cokolwiek przepowiedzieć to byś pewnie wiedział że z partii cię wywala na zbity pysk również to że zostaniesz samotnym bezdzietnym kawalerem bez szans na emeryturę. Przepowiedziałbys również że kłamstwo z ukończeniem studiów wyjdzie na jaw. Ogolnie to się dziwię że sam sobie nigdy nie przepowiedziałeś tego że twoje życie to będzie jedną wielką klęska
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Niszczlewactwo(2022-08-09)
  • @Niszczlewactwo - Zasysaj PO-PiSiora, impotencie nie tylko intelektualny. [Najmędrsi w tym kraju powtarzają dziś moje tezy i proroctwa z ub. roku i początku br. , siermięgo, bo one się po prostu sprawdzają. I jeszcze się sprawdzą:)] #geniusLoci; Hashtagi: #TakSieRobiHistorie;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    7
    lubie.kefir(2022-08-09)
  • @lubie.kefir - Tak tak powtarzają oczywiście tak powtarzają że za Twoje proroctwa ( czyli dyrdymały i brednie) Adrian cię z partii wywalił. Ale skoro już żeś taki mądry tu i teraz to zdradź jakie to studia ukończyłeś i gdzie? A co do impotencji tej fizycznej to chciałbym skromnie zaznaczyć iż mimo swoich lat to ani dziecka ani żadnej partnerki lewaczku nie masz. A co do impotencji intelektualnej to raczej też blado wypadasz bo niby taki mądry a na śmieciowe w ngosie pracujesz o ile pisanie bredni przez cały dzień można nazwać praca?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Niszczlewactwo(2022-08-09)
  • @Niszczlewactwo - Co ty możesz wiedzieć o moich dzieciach i partnerkach, miętka fajo? Byś drugi raz wyłysiał, jakbyś się dowiedział xD A teraz waruj już, bo nudny jesteś, wtórny i niezmiennie tuman. #libki, #roszczeniowcy, #wyzysk, #jurgielt, #zbrodnia, #rak Hashtagi: #TakSieRobiHistorie;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    lubie.kefir(2022-08-09)
  • @lubie.kefir - Czyli nie dowiemy się jakie studia ukończyłeś jeśli ukończyłeś? Nadal obelgi wyzwiska zamiast prawdy? Czy lewacy zawsze głoszą tylko i wyłącznie kłamstwa ewentualnie półprawdy o swoich sukcesach a o porażkach milczą albo kłamią w zaparte? Innym ubliżasz a sam jesteś dureń jakich mało a w dodatku bez wykształcenia. O tym że Twoi mają cię już w gdzieś nie wspomnę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Niszczlewactwo(2022-08-09)
  • @lubie.kefir - kolinski, ty masz jedna partnerkę, renię rączkowską... i miliony suchych dzieci na ścianie w kiblu, hahahahahahaha
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    kreciol(2022-08-09)
  • @Ryszard Lwie - GM przyjęła bardzo optymistyczną wersję, by nikt nie mógł jej zarzucić próby finansowania luksusów. Realnie należy się liczyć z kosztami od 500 000 zł w górę, o ile inflacja nieco przystopuje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2022-08-10)
  • @NiePrawyAleSprawiedliwy- - Widzę że jesteście oderwani od rzeczywistości. Remont będzie liczony w milionach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    AnielaW(2022-08-10)
  • @GłębokaMyśl - 200 000?!? Drugie tyle co zakup pochłonie doprowadzenie go do stanu używalności
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Bobbybud(2022-08-11)
Reklama