UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To nie są mieszkania socjalne czyli takie dla ubogich. .. to sa mieszkania dla osób które np nie mogą z róznych przyczyn wziąć kredytu mieszkaniowego, ale są w stanie zaciągnąc kredyt w wyskości 20-40tys zł. Wynajem mieszkania od obcych ludzi wcale dobrym rozwiazanie nie jest. Ja za wynajem płacę 1100zł z czego właścicielka opłaca 350zł czynszu a resztę czyli 750 zł bierze dla siebie. Wynajmuję mieszkania (bo już było ich kilka) juz 8 lat, nawet nie chcę liczyć ile już poszło pieniedzy na czysto do kieszeni właścicieli. .. .sama się zastanawiam nad takim TBS niż tułanie się i dorabianie innych
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    4
    edytkka(2016-02-10)
  • to się weź w karby i zapracuj na własne a nie stękaj że musisz obcemu płacić ciekawe jak ty byś tak wynajmowała komuś swoje co byś mówiła - ja wynajmuję i nie stękam - trudno - a jak ktoś chce mieszkać jak panisko to buli 1100 albo i więcej - ja nad jarem tak się z właścicielem dogadałem że płacę za niecałe 50 m2 dwa pokoje 7 stówek z ogrzewaniem wodą i gazem w czynszu - z prądem wychodzi niecałe 800 - no ale jak ktoś nie potrafi negocjować i pokazuje że mu zależy mając nóż na gardle to i potem płaci jak za zboże
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    kawalero(2016-02-11)
  • skad takie durnie a ty czemu jeszcze nie zarobiles na swoje? moze meline wynajmujesz to i tyle placisz kazdy wynajmuje gdzie mu najwygodniej, bo po to jest wynajem zeby sobie wybrac adekwatne mieszkanie do trybu zycia, a nie brac chate na jednym koncu miasta po to zeby np ciagnac dzieci autobusem do szkoly ktora znajduje sie na drugim koncu miasta
Reklama