UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Fajnie wygląda ta fontanna na zdjęciu, ale ciekawi nas kto i jak będzie o to dbał, skoro 200 metrów dalej jest podobnego typu zbiornik wodny, A JEGO STAN I WYGLĄD się nie zmienia i raczej nikogo to z głosujących w BO nie interesowało. Myślę że te pieniądze bardziej przydały by się na remonty przedszkoli czy szkół w naszym mieście. A z drugiej strony - coś mnie się zdaje, że za chwilę ta firma budowlana będzie tworzyła w naszym mieście kolejne fontanny, ogrody różane itp.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    20
    Krytyk SZTUKI(2023-03-21)
  • @Krytyk SZTUKI - A mnie się wydaje, że z ciebie to niezła sztuka.
  • @Krytyk SZTUKI - No bo to sa pieniadze na budzet obywatelki, a nie na szkoły, choc masz racje wielko ptak i to potrafilby "zalatwic" vide boisko przy SP25 wrzucone do BO. Ta fontanna 200m dalej przeszla jakis czas temu "remont", choc wyglada to okropnie jak bunkier, ale widocznie taka wrazliwosc w UM.
  • @Krytyk SZTUKI - To rezerwuar psiego potoku przepływającego przez park
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Art :)(2023-03-21)
  • @Art :) - Ten potok, a dokładnie struga nomen omen rzeczywiscie nosi nazwe "Psia Struga", widaczna w zapisakach już w średniowieczu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Ferdek.Schichau(2023-03-21)
Reklama