UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeszcze raz dziękuję za głosy na mój projekt w Budżecie Obywatelskim. Dziękuję, że zaufaliście, że "da się" coś zmienić w naszym mieście. To dzięki woli i determinacji mieszkańców marzenie zmieniło się w rzeczywistość. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda się zmienić jeszcze nie jedno w naszym mieście, co od lat wydawało się niemożliwe
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    9
    ArturPytliński(2023-03-21)
  • @ArturPytliński - Pomysł ok, a projekt juz gorszy. Dlaczego nie pokuszono sie choc o repblike anioła, który widzimy na starych zdjeciach. Dlaczedo wszystko musi btc takie "ociosane" jak ta nieszczesna "kamienica staromiejska" orzy Starym Rynku?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    2
    MyMieszkancy(2023-03-21)
  • @MyMieszkancy - Mam nadzieję, że będzie to drugi etap, chcę, żeby amorki tam powróciły i będę o to zabiegał. We wniosku do Budżetu Obywatelskiego niestety nie mogłem tego od razu ująć, gdyż w poprzednich latach wszystkie wnioski dotyczące rzeźb były z automatu odrzucane (np. projekt mateczek adwentowych czy handlarek ryb, które zgłaszałem, czy zgłaszana przez innych odbudowa fontanny na Placu Słowiańskim). Jednak najważniejsze jest, że przywracane jest miejsce, które już pewnie większość uznała, że nigdy nie powróci. Myślę, że w Elblągu brakuje nam poczucia, że jako obywatele możemy coś zmienić - i takim projektem chciałem dać temu kontrę i ośmielić innych do działania. Tak więc w kwestii amorków zachęcam do współpracy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    ArturPytliński(2023-03-21)
  • @ArturPytliński - Dodanie (faktycznie to chyba byly figurki dzieci) spowodowałoby konieczność sporej przebudowy fontanny, a to jak pokazują liczne przykłady z przeszłości nigdy nie ma miejsca, bo zostają prowizorki. Dlatego osobiscie jestem za robieniem czegoś od razu do końca, albo wcale.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Ferdek.Schichau(2023-03-21)
  • @ArturPytliński - "gdyż w poprzednich latach wszystkie wnioski dotyczące rzeźb były z automatu odrzucane" Na tym polega "elbląska obywatelskość" budżetu. Wniosków nie oceniają mieszkańcy tylko wszechwładne urzędniki, a potem na projekty przez nich zatwierdzone mogą sobie głosować mieszkańcy...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    GłębokaMyśl(2023-03-22)
Reklama