UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • 21 PLN to ok 45 min pracy. Za miesiąc wywożenia śmieci to chyba nie ma dużo. Z drugiej strony podwyżka o 20% to przesada. Chyba diety chcą sobie podwyższyć i szukają kasy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    32
    25
    Gienio(2021-06-24)
  • @Gienio - Za miesiąc wywożenia odpadów. .. .i towaru który powinno dalej się odsprzedać lub go przerobić - prywatne firmy zarabiają na tym miliony. A my jeszcze dopłacamy. Dla mnie 21 zł * 4 drogi kolego 84 zł to jest bardzo dużo, zdając sobię sprawę, że jest to opłata bo ktoś nie potrafi zarządzać firmą, tylko widzi darmowy zysk z mojej kieszeni.
  • @Gienio - Nie zależy to od nas - diety
  • @Gienio - Nie ma dużo?policz dwoje rodziców zarabiających najniższą krajową +3 albo 4 dzieci, +INNE OPŁATY
  • 21 złotych miesięcznie za to że masz komfort wyrzucenia wszystkiego co chcesz do śmietnika to dużo??? Zobacz jaki jest syf pod smietnikami. Tapczany, opony, meble, odpady budowlane. Wywóz tego wszystkiego i sprzątanie mieści się w tej stawce. Powinno być więcej żeby brudasy się nauczyły. Opony i gruz raz w roku można wywieżć bezpłatnie do ZUO ale po co lepiej wywalić pod śmietnik bo ja płacę 20 złotych i wymagam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    0
    MarioEg(2021-06-24)
  • @Gienio - chyba twojej bo większość ma mniej niestety
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    14zł/h(2021-06-24)
  • @14zł/h - Dokładnie - 549 zł na śmieciówce
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    reszta pod stołem(2021-06-24)
  • MariuszLewandowski-Fc Święta racja - tyle że w Polsce jak zawsze niektóre rzeczy się nie opłacają. .. .Zbiór PET-a lezy a wystarczyłoby postawić automaty jak w Niemczech i dać za nie zastaw. W niemieckim kauflandzie dostajesz za butelką po 25 eurocentów czyli ponad 1 zł. Dziesięć lat temu w Europie zaczęli projektować podziemne pojemniki na odpady żeby nie tracić miejsca na zieleń - a w Elblągu nadal nikt nie potrafi projektować podziemnych przejść pod głównymi arteriami w związku z czym na Hetmańskiej co 100 metrów stajesz w korku. Niestety daleko nam do tego co mają w Europie ale jak widać mało kto chce ją w kwestii ekologii gonić. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2021-06-25)
  • @Gienio - A w Warszawie 200 zł 309 zł miesięcznie
Reklama