UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja robota kontraktowa na zachodzie. Po 3 miesiącach pobytu przywoże na czysto 25 tys. na 2 miesiące wolne w Polsce. Kto ma łeb na karku to radzi sobie. Nie będę tyrał na bogactwo Polskich biznesmenków.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    62
    47
    Gosc(2020-05-30)
  • @Gosc - Podatki tam zostawisz a leczyć się i mieszkać lepiej tu ? Płacisz tam mieszkaj tam. ..
  • Jak moge się leczyć za darmo w Polsce skoro nie jestem w Polsce pracownikiem i nie płace podatków w Polsce? Pomyśl czasami, to nie boli.
  • @Gosc - To trochę słabo, czyli na 5 miesięcy masz po 5 tys na rękę. Tyle to się zarabia za 8 godzin pracy w elblaskich firmach, jak się ukończyło odpowiednią szkole(mibm, PWSZ)😉😉😉 bez znajomości, od razu uprzedzam komentarze 😋😋😋
  • @Gosc - Ale rżniesz 16/24 i długo tak nie zajedziesz kolego. Patrz na zdrowie. .. .. Ta 4 miesięcznie to też bez szału, szanuj zdrowie chłopie Hashtagi: #Jatutytam
  • @Gosc - Ojojoj wielki. jark. a. po. ile. godzin tam. robisz, gdzie mieszkasz. i jak sie. stołujesz powiec. .. bo byłem kuoe. lat za. granica. i. wiem jak. jest
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    sasuad(2020-05-30)
  • @Gosc - Pracownik w Polsce tez sie nie leczy za darmo bo placi skladki :) A moglbys sie leczyc "za darmo"bedac dopisanym do ubezpieczenia np malzonka, albo placac picet z gorka na nfz. Chociaz leczyc sie i w polsce to nie powinno byc w jednym zdaniu :D
  • @Gosc - a emeryture też ci da ten twój arab ??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    jaaaaaaaaaaaaaa(2020-05-31)
  • @jaaaaaaaaaaaaaa - Serio liczysz na emeryture ? Chyba ze masz ok. 50 lat to jeszcze cos dostaniesz. My 20-30 latkowie mozemy sobie pomarzyc o emeryturze. Spojrz na demografie. Spoleczenstwo sie starzeje w zastraszajacym tempie. Nasze babcie szly na emeryture w wieku 55 lat. My pewnie pojdziemy w wieku 70-75 za jakies ochlapy nie do przezycia 20-30% ostatniego wynagrodzenia lub wcale bo nie dozyjemy. Na emeryta robia obecnie 2 osoby, za kilkadziesiat lat bedzie to dobrze ponizej 1. Ja na emeryture nie licze, sam juz zaczynam odkladac. Jedyny ratunek dla tego systemu to emertura obywatelska jak np. w Kanadzie + swoje oszczednosci zeby nie zyc w skrajnym ubostwie. Kazdy rzad boi podjac sie tego tematu, bo chca sie trzymac tylko swojego koryta i tak nas obecnych mlodych zostawia z tym. Zamiat rozdawac 500+ i '13'to trzeba zrobic gruntowna zmiane systemu emerytalnego.
  • Jedynie co, to zmienić rząd. Wywalić na zbity pysk, a przede wszystkim najpierw rozliczyć z tego co zrobili dla kraju, ,dobrego'', i nie tylko PIS ale i poprzednich rządzących PO, PSL I resztę złodzieji. Ale chcecie DUDY ew. Trzaskowskiego, a tzn. że się nic nie zmieni
  • @Gosc - 3 miesiące za granica po 12-14 godzin, nocleg w 5 na 30 m2 i na puszkach. Jak w polsce bedziesz robił po 300 godzin miesiecznie też zarobisz
  • Dokladnie. Od X lat rzadza Ci sami i co z tego wynika ? Czechy i inne panstwa juz dawno nas wyprzedzily, a my nadal sie klocimy i nic wiecej. Niestety zanosi sie ze dalej beda wybierac tych samych i dalej beda sie klocic.
  • Czytania ze zrozumieniem i matematyki nie bylo w tych szkolach ?
Reklama