UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No niestety, nie ma z Kim rozmawiać tu sprawy utkną tak jak z ciepłem, ma gości już obcykaną tą jałową gadkę, która niczego, ale to absolutnie niczego konkretnego nie wnosi, z jednej strony żądania, z drugiej strony przyznaje, że miasto pogłębi, ale tylko przy nabrzeżu I nie mowi ile metrów, 400m ?, 600m ?, czy może jednak te 900m o których mówi rząd, widać wyraźny brak respektu dla wytycznych rządu, bo liczy sie tylko moja mojsza lokalnego kacyka, który chyba nawet nie zdaje sobie sprawy, że pobory jakie jeszcze" otrzymuje, pochodzą od rządzących tym krajem I troche pokory należałoby okazać
  • pobory nie pochodzą od rządzących !!!! Budżet Państwa to zbiór podatków, które płacą Obywatele-Podatnicy. Rząd nie ma własnych pieniędzy, ma tylko te, które ukradł Obywatelom. Nigdy dotąd, za poprzednich rządów nie było takiego złodziejstwa i nepotyzmu. Rząd nie zasila budżetów miast ani samorzadów, którzy pochodzą z innych partii. Dlaczego kościół się nie dołoży do inwestycji? Ten przekop był "na pokaz", na złość Rosji, o czym wspomniał przy okazji otwarcia "prezydent " Duda. p. s.wszystkie imprezy na naszym terenie organizowane przez PiS sa dla "wybrańców" PiS. To jest normalne?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    basiarg(2022-10-10)
Reklama