UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pierwsze 14 stron to głównie spadek obrotów o 98-100%. A jak zagłębić się mocniej to głównie firmy sezonowe które wykazały spadek za miesiące styczeń, luty, marzec gdzie nic nie produkują. Tylko tabelka wszystko przyjmie, ale nikt racjonalnie do tego nie podejdzie. Bo po co, głupkom wszystko można wmówić. Idąc dalej, 100% straty rok do roku to 0zl obrotu do 0zl obrotu:)taka firma dostanie, nie patrząc na to że kolejne miesiące (już w dobie pandemie przyniosą jej setki tysięcy zysku). Nikt o zdrowych zmysłach nie uwierzy, aby prowadzić firmę 72 lata, zatrudniać ok 20 pracowników i mieć 100% straty. Branze że 100% straty to glownie: Budowlanka, elektryka, gospodarstwa ogrodnicze, fryzjerstwo itd. Paranoja, a zarazem niesamowity przekręt!!!!! Coś nieprawdopodobnego jeśli skoczy się ten nabór bez jakiejś weryfikacji i korekty zasad, bo dostaną w 99% ci którzy tak na prawdę mają rok najlepszy w życiu. Podostaja granty, a w innych miesiącach zarobią więcej niż kiedykolwiek. Przepraszam wszystkich budowlańców i elektryków, ale jakim trzeba być nieudolnym fachowcem, aby mieć 100% straty w takich usługach. Tyle w temacie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    0
    Tomek........(2020-11-13)
  • @Tomek........ - Z tą branżowością masz rację. Fryzjer kosmetyka ok może wykazać, że stał na pusto marzec, kwiecień, maj 2020.Tam był lock down a budowlanka szła na ostro pracując u Deweloperów i prywatnych inwestycjach. Wydaje mi się, że jeśli algorytm przyjął spadek 100% jako 0zł do 0zł rok do roku to jest to do wywalenia w kosmos. To są po proste puste miesiące w ramach sezonowości danej firmy. Naprawdę 2019 do 2020 okres covid jak komuś spadło o 50-60%. Co najmniej z 500 do 250tys albo 1mln do 500tys spadło obrotu to jest de facto na 100 stronie Grantu. Chore.
  • No tak właśnie jest. Otrzyma sezonowość i oszuści (oczywiście nie w 100%, ale 80% firm które otrzymają to będzie właśnie taki powód). Brane byly 3 miesiące, więc z tym fryzjerem też bym polemizowal. Branża nje była zamrożona przez 3 miesiące, a po otwarciu choć może mniej klientów było, ale 0 klientów to już nie da się uwierzyć. Dlatego dla mnie to skandal, gdy są brane takie kryteria gdzie nie jest punktowana suma obrotów, a nawet bym posunął do wniosku, że jeśli spadek to w skali całego roku tego analogicznie do poprzedniego. To pokazuje prawdę o całej firmie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    piecia1986(2020-11-13)
  • @Tomek........ - Brawo. prawda jak rząd może cokolwiek wiedzieć o działalności. Dlatego taki kryzys dają tym co nie powinni. ku. .a mać.
  • @Tomek........ - Jeżeli wycofają się firmy współpracujące dla przykładu związane z przemysłem to obroty drastycznie maleją praktyce do zero. Hashtagi: #Tomek
  • @Tomek........ - Od marca można było liczyć stratę. Też nie wierzę w wiele z tych danych. Np. Taksówkarze bez przychodów przez 3 miesiące? I większość firm z pierwszych stron zestawienia prawie wcale nie ma punktów za czas prowadzenia działalności. Tak naprawdę ilość punktów za cza sprowadzenia działalności w tej formie jest bez znaczenia
  • Miałem spadek o 54 % niestety jestem gdzieś na 90 stronie patrz miejsce 9000
  • Bo co niektórzy to wakacje sobie porobili. .. Hashtagi: #Batman
  • @piecia1986 - Ja miałem 69% spadku i bylem pewien że dostanę. .. i ledwo ledwo na życie wystarczyło a jak bym miał 90% to i tak bym sie nie załapał. Sezonowe napewno auttt. .. Nie wiwm jak w wnioskach jest ale działalność nie może byc zawieszana i też dlugu w zus i us i urzedzie gminy. .. połowa to odpadnie. . Hashtagi: #Batman
  • Nie lepiej było straty wyliczyć od stycznia do pazdziernika? Do roku poprzedniego ! Hashtagi: #Batman
  • Od dziś biorę paragony. . Bierzmyn paragony to noe bedzie oszustwa. .gdzie nie pojadę nie dają paragonów jakies kp wystawiają a to nie to samo. . Hashtagi: #Batman
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Batman(2020-11-14)
  • @Tomek........ - Pierdzielisz pan glupoty jak polamany. Przyklad umowa wstepna podpisana na budowe domu, klijent wycofujesie z umowy powolujac sie na kowid, i z automatu masz 4 miechy przerwy, a myslisz ze ludzie ktuzy traca prace, lub maja ciecie etatow to za swoje ostatnie pieniadze beda sie bodowac, zal ci sciska 4 litery ze masz maly spadek a ktos ma 100 czy 80 %.
Reklama