UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Krzysztof Bosak wygra wybory- Naprzód Polsko dlatego głosuję na Niego!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    10
    Christom(2020-06-26)
  • @Christom - Glosujcie na dude w 2 turze. O to prosza patrioci!
  • Nigdy w życiu. Starczy tego syfu i bagna. Polske zasłużył już wystarczająco. Niby dał 500 + A ceny podniósł. Ja pracuje po 300h miesięcznie A taka pani co się 4 x popuszczala dostaje więcej dodatków za swoją robotę niż ja wypłaty. Dziękujemy- trzeba widzieć kiedy ze sceny zejść. Jakie ludzie taki prezydent. Wiadomo że mniej jest mądrych ludzi to normalne. Najlepiej tworzyć i plodzic z 500 plus chołote która będzie pusto bezmyślnie głosować. Normalne. Ale ludzie się ockną w końcu A mohery umierają więc w końcu będzie normalnie. Do niedzieli tepe dzidy
  • @Dzida - Komuchy niech odejda i z czasem bedzie dobrze. panie z lekkim podejsciem do rodzenia dzieci i wychowania powinny zeby dostac kase pracowac. one beda biedowac na stare lata. Dzieci odejda a one na bruk. Jestem za.
  • @Christom - Naprzod chyba wschod. Skad ten pan jest?kto jest jego mocodawca? Kto go finansuje ?wiadomo
  • @Dzida - Pracuj więcej i solidnej to ci wystarczy na życie a upijać się nie musisz codziennie. Jak śmiesz ty hieno cmentarna czepiać się ludzi, którzy wyzwalali ojczyznę i maja przepracowane ponad 40 lat. Ty podła zarazo - dostajesz bilet w jedno stronę na Syberię i zobaczysz jak tam cieplutko i pachnąco.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Valdi don(2020-06-29)
Reklama