UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W Elblągu ścieżki rowerowe to zbędny luksus. Rowerzyści jeżdżą gdzie chcą i jak chcą nie dbając o innych. Wciąż poruszają się po chodnikach nie zważając na pieszych. W większości są wulgarni i agresywni. Stąd dopóki nie posiadą kultury osobistej oraz nauczą się przepisów ruchu drogowego to w ogóle nie powinno organizować się im jakichkolwiek udogodnień w mieście. A ich roszczeniowość przebija rolników dotychczasowych liderów w tej konkurencji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    18
    Małorolny(2018-07-12)
  • Patrząc z różnych punktów widzenia mogę stwierdzić, że zdecydowanie najbardziej agresywni są piesi. Jak widać, nie tylko na przejściach, ścieżkach i chodnikach, ale też na forach, MALKONTENCIE...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Rowerzysta Kierowca Pieszy(2018-07-13)
  • @Małorolny - To dziala w druga strone. .. Rowerzysci jezdza po chodnikach bo na ulicy niebezpiecznie ( kierowcy totalnie olewja rowerzystow), a nie ma sciezek rowerowych. Wiec pozostaje chodnik
  • @hvK - To może niech nie pchają się na ulice/chodnik na siłę? Dawniej bez Karty Rowerowej nie wolno było jeździć po ulicy i był porządek. Teraz nie znający przepisów prostak na rowerze jedzie 20 km/h po wąskim pasie i ma pretensje, ze kierowcy ciasno go omijają w ramach ruchu w godzinach szczytu.
  • @vn - No i własnie dlatego powinny byc sciezki rowerowe. Wszyscy byliby zadowoleni. Co do przepisow to kierowcy ciasno omijajacy, a raczej wyprzedajacy powinni sie z nimi zapoznać. A szczególnie z przpisem okreslajacym minimalną odleglosc miedzy samochodem a rowerzystą podczas wyprzedzania.
  • @vn - Czytając twoje wypociny maluje mi się w głowie twój obraz czyli frustrata jadącego przez miasto swoją gnijącą astrą z łapą na klaksonie . Trafiłem prawda? Życzę trochę więcej spokoju, rozsądku i rozumu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Egoniasty(2018-07-14)
Reklama