UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja chcę segregować śmieci, ale mój zarządca nie podstawia śmietników odpowiednich do segregacji - co wtedy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    3
    pacyfista(2016-10-25)
  • Powieś się.
  • @pacyfista - To wymagaj tego. Spółdzielnie powinien zatroszczyć sie o odpowiednia ekipę która będzie wywozić sortowane śmieci z gegionu, a ta ekipa powinna zatroszczyć sie o to żeby ludzie widzieli co jak i kiedy wyworzone. Powinna tez zadbać o kontenery, kosze dla ludzi i rozwiązywanie problemów (ale nie tylko przy pomocy walenia mandatów!) W warunkach polskich maloprawdopodobne, ale jak ludzie sie nie bedą upominali to nigdy sie to nie zmieni. MPO będzie odpowiedzialne tylko za wywiezienie śmieci i po robocie. I raz na jakiś czas wymianę zardzewiałego kontenera. Ludzie zatrudnieni z urzędu za pół darmo bez odpowiedniego sprzętu itd. Tak to chyba wyglada w eg. Te spółdzielnie to tez taki relikt PRL. Szerzą kulturę w regionie przez zajęcia plastyczne dla dzieci, tak? Wychowują na dobrego socjalistę ale na codzień zajmują sie przesiadywaniem w pokoikach i siorpaniem herbaty. Cała reszta to niepotrzebne zawracanie głowy.
Reklama