UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Jeżeli wypowiedzenie umowy jest tożsame z zaprzestaniem działalności wytwarzania ciepła / w mojej opinii jest no bo dla kogo będą ciepło wytwarzać? / to zgodnie z koncesją EKO Pkt 2.3.3.Koncesjonariusz jest obowiązany do pisemnego poinformowania Prezesa URE o zamiarze zaprzestania działalności koncesjonowanej nie później niż na18 miesięcy przed przewidywaną datą zaprzestania działalności. Zgodnie z Pkt 2.4.1.Koncesjonariusz nie później niż na 18 miesięcy przed upływem ważności koncesji i zaprzestaniem działalności przedstawi Prezesowi URE opracowane na własny koszt analizy: 1)techniczną, 2)finansową, 3)wpływu na środowisko i kilku innych spraw związanych z zaprzestaniem działalności. Można spytać EKO czy dotrzymali tych terminów. Nie sądzę. Walą w gumy albo nawet własnej koncesji nie znają. Nie ważne jest czy chcą sprzedać zaorać czy coś innego zrobić z EC. Prawo to prawo a terminy to fundament dla URE. Czerwony
 • Nie wypowiada umowy z zaprzestaniem działalności wytwarzania ciepła tylko ogranicza poprzez wyłączenie kotłów na węgiel
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  2
  ciepłownik(2020-01-09)
 • Zapominasz że EKO oprócz Elbląga ma jeszcze inne lokalizacje i nie zaprzestanie działalności. Poza tym będzie produkować ciepło w Elblągu ale w mniejszej ilości. A o tym już dawno było wiadomo. O terminy bym się nie bał.
Reklama