UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak zobaczę komentarz, który neguje i krytykuje sprzedaże działek w mieście to mnie poskręca. Lidzie! Miasto ma się budować, rozbudowywać i więcej, więcej, więcej! Tylko w taki sposób Elblag zacznie tętnic życiem, bo póki, co to jest to miasto emerytów i rencistow.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    62
    11
    Gosc123(2020-06-10)
  • @Gosc123 - W jaki sposób wzrost liczby mieszkań przyczynia się do spadku ilości emerytów i rencistów? Potrzebni, to są inwestorzy oferujący atrakcyjne stanowiska i warunki pracy, które zatrzymają i sprowadzą młodych ludzi, a nie puste mieszkania, Lidle i kolejna fabryka mebli ze sklejki.
  • Masz jakies perelowskie myslenie. Zapomnij o duzych fabrykach. Moze teraz pandemia troche zmieni, ale generalnie takie fabryki to juz tylko chiny i glownie indie, bandgladesz za miske ryzu. W Polsce jak i calej UE robi sie teraz zielony ład.
  • Ja miałem na myśli IT, biurowce, usługi, a nie jakieś wielkie fabryki. Kto tu ma myślenie z PRL?
  • wielkie i prężne fabryki i stocznie wraz z kooperacją itd to mają państwa poważne, które nie zbywały własnego stanu posiadania wraz z załogą, a wręcz odwrotnie modernizowały i rozwijały. vide za Odrą.
Reklama