UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Betonowe myślenie zabetonowanych mózgów. Zabetonować każdy kawałek Starówki. Po co na Starym Mieście zieleń i wolna p; rzestrzeń? :-(
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    _Maciej(2020-06-11)
  • @_Maciej - Jeszcze w latach 60 stal tu piekny budynek, bodajze byla tu plebania, zanim wyprowadzila sie do kamieniczek. Przez wieki stare miasto bylo gesto zabudowane, do samej rzeki. Kataklizm 2wojny i wyburzenia komunistow na rzecz Wwy i Gd, spowidowaly, ze stare miasto zamienilo sie w park. A wiec o jaka zielen Ci chodzi? Pamietaj, ze Naród, który nie zna swojej przeszłości, umiera i nie buduje przyszłości!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Realista1(2020-06-11)
  • @_Maciej - Za to twoje to typowo lewackie myslenie. W Elblagu jest mnostwo zieleni, miasto jest czyste, mamy las Bazantarnie w miescie! Wczoraj czaskowski twierdzil, ze drzewa daja miejsca pracy, chyba ci sie to udzielilo macieju?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Glosrozsadku1(2020-06-11)
  • @Realista1 - Wiem, że była tu plebania. Teraz jej nie ma i jest łączka. Teraz jest teraz. To, że teraz powstanie w tym miejscu nowy budynek podobny do niczego nie wnosi nic do historii i uważam po prostu, że gęsta zabudowa nie jest dobra i sprzedaż p-rzez miasto każdego wolnego metra kwadratowego w mieście wynika jedynie z potrzeby łatania budżetu. Pompatyczność Twojego ostatniego zdania zupełnie tu nie pasuje. To będzie zwykły budynek, a nie miejsce pamięci historycznej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    _Maciej(2020-06-11)
  • @Glosrozsadku1 - No to żeś mnie rozbawił tym "lewackim myśleniem". Padłem ze śmiechu i nie mogę wstać :-). Objaśnij tylko proszę, co masz na myśli, bo właściwie nie mam pojęcia, co chcesz tym zwrotem powiedzieć. Chyba słownik muszę kupić :-). Zieleni w mieście nigdy za wiele. Urbaniści tworzą projekty "zielonych miast", ale zostaje to nadal w sferze projektów, bo decydenci i jak widzę większość ludzi przyzwyczaiła się, że miasto to głównie beton. Co tam mówi ten, czy inny polityk (czyli dla mnie hipokryta)tym bardziej w czasie kampanii wyborczej w 99% jest nieistotne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    _Maciej(2020-06-11)
  • @_Maciej - Tu jestes kompletnym thebilem macius
  • @_Maciej - Na szczescie wiekszosc ludzi w naszym miescie szanuje historie kulture i dziedzictwo miasta. Byli juz tacy reformatorzy, co chcieli zaorac stare miasto w Elblagu, czy budowac ogrodki. Na szczescie zdrowy rozsadek zwyciezyl. Ziarno zostalo oddzielone od plew, pomysly oszolomow nie maja racje bytu, chic zawsze margines istnieje.
  • Przestaję cię karmić trolu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    _Maciej(2020-06-12)
  • Argumentację mojej opinii przedstawiłem i nie widzę tu braku szacunku do historii, raczej duży szacunek do przyrody i wolnej przestrzeni w miastach. Może i byli "reformatorzy"którzy chcieli niszczyć. Ja tu niczego niszczyć nie chcę, więc nie wiem o co Ci chodzi. Sadzisz frazesami do niczego tu nie pasującymi. Swoją opinię przedstawiłem i kończę dyskusję. Pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    _Maciej(2020-06-12)
Reklama