UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Od sprawdzonego dewelopera kupuje się sprawdzone mieszkanie panie kolego. Ja sam kupowałam mieszkanie deweloperskie i jestem bardzo zadowolony. Żadnej lipy tu nie było. Chcesz to mieszkaj w poniemieckiej kamienicy tylko nie wmawiaj mi że stary budynek to dobry budynek. Połowa naszych budynków w mieście, staaarych budyknów powinna iść do rozbiórki a co się robi? Robi się piękną elewację która zakrywa pękniete ściany i sypiące się cegły.
  • Racja piękna elewacja kible na korytarzu łazienek brak korytarz jak po wybuchu bomby i biegające szczury ot rzeczywistość starych poniemieckich kamiennicy może ktoś chętny zamienię się za dopłatą z aleji Grunwaldzkiej bardzo bardzo chetnie
  • @Polka - Uciekaj z tego slamsu. Kamienice przed wojną były budowane w Elblągu różne. Dla biedniejszych, patrycjuszy, czy robotników Schichaua choćby. Co za tym idzie, standard też się dosyć istotnie różnił. Mieszkasz w tych pierwszych najwidoczniej,
Reklama