UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A gdzie są te terkawki czy terkawki bo coś nie kojarzę podpowie ktoś? Hashtagi: #ChybanieznamElblaga
  • Jest to teren dawnego poligonu 1 WPCz wzdłuż drogi S22,naprzeciwko Gronowa Górnego. Około 200 ha. Kierunek strategiczny inwestycyjnie, bo kiedyś i Roska stanie się normalną. Wyraz niemożności miejskiej. Ileż to razy wzywałem do zagospodarowania chociażby z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną, dla której wówczas 100 mln na uzbrojenie w media było betką. Prezes Strefy mówiła mi: Panie Ryszardzie, niech ktoś da znak życia, że chcecie. Niestety, u nas słowo Pomorze i że my chcemy z nimi, także wspólnie i z Olsztynem, powodowało trzęsiawkę. I teraz już kapitulacja. Będzie też tłumaczenie: nie mamy terenów inwestycyjnych, więc po co inwestycje? Pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    1
    RyszardKlim(2021-12-09)
  • @RyszardKlim - Oczywiście Rosja, mały przeskok.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    RyszardKlim(2021-12-09)
  • NIE wiesz gdzie Terkawka. .. .. Tam gdzie skośny kupił drzewo, I z wyliczeń mu wynika, że NIE żadna woltaika, da mu forsę dziś kolego. Kasę zrobi w tym urzędzie, gdzie Wróblowi znów ubędzie, Areału oraz lasu, chcę to sprzedać już zawczasu, za nim pójdzie do odstawki, I zabierze swe zabawki *Zabawki. - nasi wspaniali radni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Style.(2021-12-10)
Reklama