UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dziś rano byłem na spacerze z psem po Wyspie Spichrzów, takiego niesprzątanego syfu poza terenem Grupy Wodnej nie widziałem dawno. Chyba Ratusz nie uznaje tej części Elbląga za swój teren. A spacerują tam turyści i stoją Niemcy ze swoimi Camperami i nie mogą pewnie uwierzyć, że ich przez prawie 200 lat miasto jest tak zaniedbane 75 lat po. wojnie. Proponuję tam spacer bez krawatów prezydentom Nowakowi i Wróblewskiemu. A tak na koniec, panowie miejcie honor i idzcie już na emeryturę, nie męczcie siebie i nas jeszcze kolejne 2 lata.
  • Najważniejszą sprawą dla wymienionych panów jest obecnie pod przywództwem senatora obrona kawałka nabrzeża z parkingiem dla tirów, zardzewiałego mostu, zarośniętych krzakami torów i dziur w dojazdowych ulicach przed uczynieniem go portem w oparciu o przepisy które czynią portami Gdańsk i Gdynię. Ma pozostać portem dla żaglówek, barek i motorówek a zwłaszcza jednej, dla której zbudowano za pieniądze podatników odpowiedni hangar. Tu nie ma czasu ani miejsca na jakieś bagatelne drobiazgi jak porządek i czystość i świecenie oczami przed turystami. Czego tu nie rozumieć?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Ja też tu mieszkam(2022-07-29)
Reklama