UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ale syf w powietrzu będzie, a miałem kupić mieszkanie w Pasłęku. Dobrze ze piszą, kupię w innej lokalizacji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    5
    Inwestor(2020-11-30)
  • @Inwestor - Większy syf w powietrzu kumulują piece w domach niezależnie od aglomeracji.
  • @Inwestor - Zawsze możesz kupić na gdańskich Kowalach za 7.000 metr kw. i będziesz wielkim Panem z trójmiasta ale z oparami wysypiska śmieci w pakiecie.
  • Oczywiście ze masz rację, ale po co jeszcze to ma śmierdzieć? Drób jest zdrowszy z chowu przydomowego. Dlaczego drobni rolnicy nie mogą hodować drobiu i go sprzedawać do sklepów? Bo nie ma odpowiednich uregulowań, a przez ogromną biurokrację przebrnąć mogą tylko koncerny. Wiem co mówię, jestem importerem. Globalizacja to nic dobrego, a pandemia to udowodniła. Było by zdrowiej, a pieniądze by trafiły do rolników, a nie do kieszeni jednostek. Właśnie takie firmy zabijają Polską gospodarkę i drobny przemysł. Tak właśnie się stało z Polskim handlem spożywczym dzięki marketom sieci zachodnich(biedronka, lidl, kaufland). Jest bobry czas aby zastanowić się co jest ważne globalna produkcja, gdzie zyski mają jednostki czy rozdrobniona ekologiczna produkcja wielu tysięcy małych gospodarstw rolnych. Sam mam kilka kurek na własne potrzeby i wiem, że wyprodukowanie zdrowego i dobrego jajka nie polega na skarmianiu drobiu sztuczną chemiczną paszą. Po co się oszukiwać? tak moja kaczka czy kura kosztuje mnie 2 razy drożej niż w biedronce ale wiem ze jest zdrowa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    0
    Inwestor(2020-11-30)
  • @Inwestor - Tak działa brutalne prawo rynku. Słodkie reklamy swoje a rynek swoje, dumni dostawcy sieci uśmiechnięci jak dzięki partnerom rozwijają się. Ferma takiego "zdrowego"antybiotykowego kurczaka sprzeda do ubojni, ta z kolei nastrzyka tuszkę wodą a ciemni ludzie kupią to na tacy z malowniczym logo powiedzmy Eko Uśmiechnięte Bezstresowe Kurki z Malowniczej Doliny.
  • wiem o tym doskonale
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Inwestor(2020-12-02)
Reklama