UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam 22 lata chciałbym iść na swoje a tu w tym mieście co róg biedronka, galerie handlowe. Wszystko rozumiem ale czemu nikt nie pomyśli by zbudować trochę mieszkań. Zaraz madre głowy odpisza ze tam tez będą mieszkania. .. Tak ok ale czy będzie mnie stać na kupienie takiego z pensji 1800 ze smieciowki. .Kraj bez perspektyw.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Fredex(2017-01-19)
  • @Fredex - Też jestem młody, ale prawda jest taka, że mieszkania w Elblągu nie są drogie. Już za 100 tys kupisz coś do 40m2 co nie wymaga remontu. Zbieram, zbieram, mam nadzieję, że do 30 kupie bez kredytu. .. Budowa mieszkań nie ma sensu. Spójrz na wykres demograficzny. Tak w skrócie w Elblągu jest pełno emerytów, w tym wielu takich co mają po 80+ lat. Jakieś 90% młodych wyjechało. Za jakiś czas w Elblągu będą pustostany pozostałe po zmarłych emerytach. My najpewniej się na to jeszcze nie załapiemy, ale nasze dzieci już tak. Jedyna szansa to jest ta robiona dwupasmówka do Gdańska, może wtedy powrócą elblążanie, którzy aktualnie mieszkają w Gdańsku jeśli dojazd będzie im zajmował kilkadziesiąt minut + rodowici gdańszczanie w poszukiwaniu tanich mieszkań
Reklama