UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Swego czasu jak armia radziecka wkraczala na tereny Prus Wschodnich to sołdaty gdy zobaczyli muszle klozetową w domu to też na nią nogami włazili bo nie wiedzieli do czego służy. Tak jest i z tymi hamakami. Swołocz się musi oswoić z nowym przybytkiem cywilizacji zanim zacznie to użytkować prawidłowo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Bożecośpolskę(2020-10-20)
  • @Bożecośpolskę - i ta armia też gwałciła i potem powstała populacja takich myślących inaczej jak ty
  • @Bożecośpolskę - Jest taki rodzaj ubikacji kucanej nazywany skocznią, gdy pierwszy raz to ujrzałem to pomyslalem "jaki dziwny prysznic". Potem gdy pare razy z tego cuda skorzystałem mialem nogi jak z żelaza. A jak czlowiek z tego schodzil to czul sie 100 kilo lzejszy lekki jak piórko, wolny jak ptak.
  • @Bożecośpolskę - Mieszkam w 100 letniej kamienicy 4 pietra, ostatnio sasiadka mi opowiadala jak to bylo jak sie wprowadzila, (lata 50)bo mowie ze kiedys to ubikacje byly wspolne na klatce, a ona mi mowi ze na poczatku to byly cos jak wychodki w piwnicy jedna wielka decha z 3 dziurami do ktorych ludzie walili, nie bylo spluczek, pozniej ktos u gory zrobil sobie ubikacjeto na klatce bo z 4 pietra mial za daleko chodzic to zdecydowano ze na kazdym pietrze zrobi sie wspolne. Dalej cos opowiadal ze w piwnicy jak weszla po wprowadzeniu sie to pelno lusek po nabojach jeszcze sie wlało, w ogrodku mialem okazje znajdywac rozne "skarby"jak łuska albo 10 pfeningow ze swastyką, wiec jak piszesz ze ruskie zobaczyli muszle to chyba musieli wejsc do rezydencji jakiegos Sziszała albo innego janusza byznesu ze robole normalnego kibla w domu nie mieli
Reklama