UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Dodaj swoją imprezę

Wszystkie aktualne i nadchodzące imprezy

Następne Poprzednie

Polecamy

addslashes(W stronę muzycznej jesieni – EOK inauguruje sezon)

W stronę muzycznej jesieni – EOK inauguruje sezon

2019-09-22

Koleją warszawsko-wiedeńską mogło podróżować rocznie nawet 13 milionów pasażerów. Sala Koncertowa ZPSM mieści wprawdzie skromniejszą liczbę osób, ale » więcej

addslashes(Dla każdego coś literackiego, czyli VII Festiwal Literatury Wielorzecze)

Dla każdego coś literackiego, czyli VII Festiwal Literatury Wielorzecze

2019-09-19 - 2019-09-22

Coraz więcej osób kojarzy Elbląg z Wielorzeczem. Literacki weekend 19-22 września przed nami. Będzie niebiesko, ale przede wszystkim literacko w różnych » więcej

Festiwale

 • Dla każdego coś literackiego, czyli VII Festiwal Literatury Wielorzecze

  Dla każdego coś literackiego, czyli VII Festiwal Literatury Wielorzecze

  Elbląg

  Coraz więcej osób kojarzy Elbląg z Wielorzeczem. Literacki weekend 19-22 września przed nami. Będzie niebiesko, ale przede wszystkim literacko w różnych odsłonach. Naszą ambicją jest trafić z literaturą do jak największej grupy odbiorców. W każdym wieku. I z różnymi preferencjami. Zobacz szczegółowy program.

Festyny i zabawy

 • Symulatory dachowania i zderzeń na festynie

  Symulatory dachowania i zderzeń na festynie

  Plac Kazimierza Jagiellończyka

  Rozpoczął się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu - ETZT. Tematem tegorocznej edycji będzie: bezpieczny ruch pieszy i rowerowy, a hasłem przewodnim „Chodź z nami”. W sobotę, 21 września odbędzie się przejazd rowerowy oraz festyn z licznymi atrakcjami.

Inne

 • Nowodworzanie zapraszają na Dzień Osadnika

  Nowodworzanie zapraszają na Dzień Osadnika

  Nowy Dwór Gdański, Sikorskiego 21

  W sobotę, 28 września w Nowym Dworze Gdańskim obchodzony będzie Dzień Osadnika. To święto zainicjowane przez Stowarzyszenie Miłośników Nowego Dworu Gdańskiego - Klub Nowodworski, które ma służyć wszystkim mieszkańcom, jako pretekst do wspólnego pochylenia się nad trudną historią Żuław.

Koncerty

 • Fumez czyli prawdziwy rock and roll

  Fumez czyli prawdziwy rock and roll

  Klub Muzyczny Mjazzga, Kowalska 1-2 C

  W piątek, 20 września o godz. 20 w Mjazzdze wystąpi zespół Fumez. Zespół powstał w 2015 roku w Elblągu. Ukoronowaniem dotychczasowej drogi zespołu jest wydanie EP-ki, która ujrzała światło dziennie w listopadzie 2016 r., a której producentem jest Jarek Turbiarz (Golden Life).

 • Michał Kowalonek zagra w Elblągu

  Michał Kowalonek zagra w Elblągu

  Centrum Sztuki Galeria EL, ul. Kuśnierska 6

  W sobotę, 21 września o godz. 20 w Galerii EL wystąpi Michał Kowalonek, lider poznańskiej grupy Snowman oraz dziecięcej formacji Lumikulu.

 • Michał Kowalonek i GNO - dwa koncerty w Galerii EL

  Michał Kowalonek i GNO - dwa koncerty w Galerii EL

  Centrum Sztuki Galeria EL, ul. Kuśnierska 6

  Centrum Sztuki Galeria EL stara się zapewnić możliwie dużo dobrych emocji miłośnikom sztuk wszelakich. W nadchodzący weekend fani muzyki mogą się nastawić na dwukrotną dawkę wrażeń koncertowych. W sobotę zagra tu Michał Kowalonek (Snowman, Myslovitz), a w niedzielę na mroczny jazz zaprasza Gdańsk Necropolitan Orchestra.

 • W stronę muzycznej jesieni – EOK inauguruje sezon

  W stronę muzycznej jesieni – EOK inauguruje sezon

  Sala koncertowa ZPSM , ul. Traugutta 91

  Koleją warszawsko-wiedeńską mogło podróżować rocznie nawet 13 milionów pasażerów. Sala Koncertowa ZPSM mieści wprawdzie skromniejszą liczbę osób, ale muzyczny dystans dzielący stolice Polski i Austrii jest w stanie pokonać w ciągu kilku sekund. Już 22 września udowodnią to - siłą nie byle jakich, bo smyczkowych argumentów - muzycy EOK, którzy uroczyście zainaugurują swój 13. sezon artystyczny. Początek koncertu o godz. 18

Spotkania

Wernisaże

 • „Gdańsk – portale i przedproża” - wernisaż wystawy

  „Gdańsk – portale i przedproża” - wernisaż wystawy

  Filia nr 5 Biblioteki Elbląskiej , ul. Rodziny Nalazków 20

  W piątek, 20 września, o godz. 18 w filii nr 5 Kostka Biblioteki Elbląskiej na osiedlu Zawada odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej Lucyny Niepokorowicz pt. „Gdańsk – portale i przedproża”. Wstęp wolny.

 • Okładki płytowe Marka Karewicza

  Okładki płytowe Marka Karewicza

  Elbląska Galeria Fotografii , plac Słowiański 2 (budynek hotelu)

  Elbląska Galeria Fotografii zaprasza 24 września o godz. 18 na wernisaż okładek płytowych Marka Karewicza. To w ostatnim czasie druga prezentacja dorobku artystycznego tego wspaniałego fotografika.

 • D'rollka Jerzego Domino

  D'rollka Jerzego Domino

  Centrum Spotkań Europejskich Światowid, Plac Jagiellończyka 1

  „D'rollka - Zawijana historia na papierze ręcznie wodną farbą malowana” to tytuł wystawy Jerzego Domino. Tytułową d’rollkę na wystawie będzie można zobaczyć pod koniec września w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Wernisaż odbędzie się w piątek, 27 września w CSE Światowid.