UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Powiem tak. To mężczyźni są teraz dyskryminowani. W mojej jednostce są policjanci pracujący na ulicy po 15-18 lat są fachowcami tej roboty. Przyszły młode policjantki i po pracy na ulicy przez pół roku zostały przeniesione do innych wydziałów na grupy piąte itp. Starzy wyjadacze chcieli juz dawno się gdzieś przenieść ale zawsze słyszeli to samo -brak miejsc. Popatrzcie też na te wszystkie filmiki co się ukazują w necie praktycznie wszędzie występują panie które nie wiedzą co robić. Dobrze to już było w firmie. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    dramat(2013-10-15)
  • hm, no sa filmy ale nie wiem według mnie ta z Bytowa lepiej goscia obezwładnia niz ten malutkii policjancik posterunkowy ktory wydaje mi sie że jakas dziwna dzwignie zaklada do przodu a policjanta jakos jednak pamieta ze trzeba ja zrobic prawidlowo, psiknela gazem ? ojej koledze polecialo troche i juz na niej psy wieszaja, a koles maly chudy zle zaklada dzwignie i jeszcze mijaja kolejne minuty a jeszcze gazem nie psiknal bal sie rareagowac szybko, ona to zrobila pierwsza, czemu jego nikt nie krytykuje tylko od razu wina kobiety.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    policjantkaa(2013-10-20)
Reklama