UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Patologiczna jest sytuacja dyskryminacji mężczyzn w policji. Kobiety są umieszczane za biurkami, na lepiej płatnych stanowiskach, ponieważ nie ma z nich pożytki w prawdziwej, policyjnej pracy. .. Inaczej mówiąc mężczyzna wykonujący dobrze pracę jest zaszufladkowany na stanowisku niżej płatnym, niż nie umiejąca tego kobieta. Panie mówią, że lepiej sobie radzą w pracy papierkowej, tylko jest jeden problem. .. Każdy policjant, niezależnie od stanowiska i płci, który jest przez państwo obdarzony (jeszcze) różnymi przywilejami, powinien w razie potrzeby potrafić wziąć pałkę, strzelbę gładkolufową i pacyfikować wrogi państwu tłum. Każdy - czy panie to potrafią? Jeśli nie, to nie powinny otrzymywać równego mężczyzną uposażenia. Jak Pani Aspirant chce przestawić biurko, to prosi o pomoc koleżankę, czy. ..
  • Witam. Jak widać zdania są podzielone ale chciałbym dodać do tego tematu moje zdanie. Jestem "gliniarzem" od 25 lat i niejedno już widziałem/przeszedłem kilka wydziałów obecnie KR/. Prawda jest taka, że wśród facetów i kobiet policjantów zdarzają cię ci-py, ale niestety tych ostatnich procentowo jest więcej/znacznie więcej/. Policjantki może są lepsze podczas interwencji wobec przemocy seksualnej i kobiet /sprawdzają się częściowo w KR i dobrze w WDŚ/ale bardzo często niestety zaogniają sytuację i wtedy my faceci musimy naprawiać ich błędy. Wynika to często z /powiem coś niepopularnego/ biologii!. A teraz z innej beczki. Prawdą jest, że panie wypycha się z ulicy do innych wydziałów a to wiąże się w większości z awansem finansowym. Znam świetnych panów policjantów, którzy przez wiele lat nie mogą wydostać się z dołów a to tylko z powodu, iż są bardzo dobrzy w swoim fachu więc lepiej trzymać ich tam gdzie są. Miernoty lub słabeusze są awansowani bo mogą coś "nabroić" i przełożeni będą musieli się tłumaczyć Niestety procentowo to wypada jak na wstępie. Ps; znam kilka pań policjantek, którym wielu facetów nie podskoczy ale są to niestety wyjątki. Pozdrawiam wszystkich.
Reklama