UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To przez ludzka pychę, parcie na sukces, sławę, zero wartości i zachanowan mamy to co mamy. Oszołomy wypowiadają się że nie ma wirusa, brak im piątej klepki, wszędzie tylko daj i należy się wolność do całkowitego zdziczenia. Poziom komentarzy to dno, banda flustratow pisząca coś o czym nie ma pojęcia. Weźcie ludzie przeczytajcie jakaś książkę, przejdźcie się na spacer może te Wasze umysły się przewietrza
  • @Tyki - Nie widziałem ani jednego komentarza w którym ktoś by napisał, że nie ma wirusa! Ludzie którzy czerpią wiedzę nie tylko z TV piszą, że nie ma pandemii!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    tak myślę(2020-11-11)
  • @Tyki - Właśnie przeczytałem komentarz typu dno. .. Twój. .. kto pisze o tym, że nie ma wirusa? Czasem niektórzy używają skrótu myślowego, którego desygnat w rzeczywistości jest taki, że nie ma pandemii. .. robią to zapewne z nerwów, kiedy widzą co się dzieje. .. myślą. .. szukają w różnych miejscach odpowiedzi na pytania, które słusznie można zadać w obecnej sytuacji. .. pytań tych jest całe mnóstwo. .. od samej istoty szaleństwa związanego z wirusem po pytania odnośnie polskiej państwowości. .. ludzie Ci najczęściej nie czekają aż im ktoś coś da. .. sami na siebie pracują. .. oczekują normalności, w którą z natury wpisana jest wolność. .. wolność, czyli prawo stanowienia o sobie. .. taki przymiot posiada tylko człowiek w całej naturze. .. i to go odróżnia od zwierząt. .. .dziczeje człowiek zniewolony. .. Ale o tym trzeba poczytać. .. skoro zatem polecasz książkę. .. to może warto samemu poczytać. .. Nie tylko lekkie publikacje niskiej wartości intelektualnej, ale również literaturę cięższego kalibru. .. a spacer. .. korzystam każdego dnia z niego. .. .oczywiście bez szmaty na twarzy, bo chce faktycznie dotlenić mózg. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Cogitans(2020-11-11)
Reklama