UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jesteśmy z pozytywnym wynikiem we dwójkę, wiek 30 plus, brak innych chorób, a teraz bóle pleców, osłabienie itd. Też za bardzo nie wierzyliśmy że nas to dopadnie i nie wiadomo skąd mamy. Nic ciekawego i nikomu nie życzymy. Nie słuchajcie mądrych że to wymyślone statystyki bo to naprawdę jest wśród nas. Ponad tydzień czasu i nadal brak życia w nas. Trzymajmy się
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    0
    Zarażeni(2020-11-11)
  • @Zarażeni - Bo trzeba nosić maseczki!
  • @Zarażeni - Hahahahahaha
  • @Zarażeni - Bo to skutki braku maseczki!
  • @Zarażeni - A ja czekam i czekam. .. i nie mogę złapać. .. Szukam. .. i nie znajduje. .. a może już miałem? A może mam? I nie wiem. .. .prawda jest taka, że jeden przejdzie przez to łagodnie. .. drugi gorzej. .. trzeci ciężko. .. a czwarty może nie przeżyć. .. Ale prawda jest jeszcze inna. .. każdy musi to złapać. .. .inaczej się nie da. .. tak jak grypę czy inne wirusowe choroby. .. u dzieci się mówi o pneumokokach. .. meningokokach. .. i de facto każde dziecko przez to przejdzie. .. jedno lepiej, drugie gorzej. .. .uchronić się przed tym nie da. .. .zatem po co robić takie szopki? Zamykać cały kraj? Niszczyć ludzi. .. gospodarkę, czyli tak na prawdę ludzi? Czy nikt w tym kraju nie zdaje sobie sprawy z tego, że zabicie gospodarki to śmierć ludzi? Ich tragedia? Na skalę o wiele większą niż ten mityczny wirus. .. mityczny, bo jego zjadliwosc w aspekcie śmierci to mit. .. .i nie przeczę że można go przechodzić z wielkimi bólami. .. Ale tzw. "złotówkę"niektórzy przechodzą z takimi bólami, że kilka dni nie mogą się z łóżka podnieść. .. .dalej chyba nie trzeba tego opisywać, bo każdy wie z czym się to wiąże. .. .inne choroby również paraliżują ciało ludzkie. .. tak już natura człowieka i chorób, które go dotykają. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Cogitans(2020-11-11)
  • @Cogitans - Wirtualny przyjacielu, powiem Ci, że znam ludzi, którzy przeszli ciężko, bardzo ciężko, lekko i sam się zastanawiam czy ja jestem już po, czy jeszcze przed. .nie miałem ŻADNEGO objawu, a przebywałem z nimi wszystkimi (bez maseczki, bez żadnych środków ochronnych)na przestrzeni miesięcy
Reklama