UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Super że powstają takie punkty pobrań wymazów ale osoba robiącą wymaz powinna być lepiej przeszkolona. Wymaz powinien być gardłowo nosowy mało przyjemny ale skuteczny. W tym punkcie wymaz jest robiony z wątpliwym skutkiem. Lekki maznieci pałeczka po powierzchni języka i wynik nieokreślony. Skod tylko zmarnowanego zlecenia bo badanie należy powtórzyć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    13
    Pacjent(2020-11-06)
  • @Pacjent - Jednemu covid wyszedł z soku owocowego ? Odesłał cały zakupiony karton soku na kwarantannę aż wyzdrowieje. Naprawdę komentowanie tego punktu wymazów jako wydarzenia mija się z celem. Mamy początek listopada i przez pół roku nie zrobiono nic w temacie.
  • @Pacjent - Tam nie ma innych testów! Są tylko z gardła, jakby wsadziła do nosa to dopiero swiadczytliby to o słabym przeszkoleniu! Hashtagi: #Ona
  • @Pacjent - Ty napewno miałeś nierozstrzygnięty wynik? Otóż Panie mądry wynik nie rozstrzygający oznacza pączątek lub koniec infekcji wywołanej przez koronawirusa. Czyli tak naprawdę to pozytywny wynik
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Grzegorzqwer(2020-11-06)
  • @Pacjent - Zgadzam się. Również miałem robiony wymaz w tym punkcie i również zostałem delikatnie dotknięty w język. Na moje pytanie dlaczego wymaz pobierany jest z języka pani zrobiła wielkie oczy i powiedziała "Yyyy, nie wiem, tak mi kazali". Wyniku jeszcze nie otrzymałem, ale spodziewam się, że wynik może być nierzetelny. Żałuję, że chciałem oszczędzić czasu, było pójść do punktu, gdzie osoby są odpowiednio przeszkolone do tego typu rzeczy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    Bambik(2020-11-06)
  • @Bambik - Zastanawia mnie po co wy na te testy jeździcie taka moda rozumiem.
  • @j.w - Jak po co? Może akurat się uda i trafi się kwarantannę, czyli płatny urlop? Cała budżetówka modli się o lockdown, najlepiej do wiosny.
Reklama