UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Codziennie nowy rekordzik, prawie jak w Biedronce :) Właśnie minęły 2 tygodnie maseczkowego obłędu, no to mamy zapowiadane rezultaty. Ludzie przeżywają prawdziwe zdrowotne dramaty odcięci od leczenia, czy nawet zwykłej diagnozy, bo szpitale i przychodnie zapchane paranoikami z katarem i kaszlem. Sezon grypowy dopiero nadciąga, PCR przy swojej czułości, wszystkie infekcje praktycznie klasyfikuje jako sars. A jek nie, to w opisie dostajesz informację, że negatywny wynik nie wyklucza zakażenia :)Kto nie ma czasu, chęci, kasy czy po prostu ochoty na wycieczkę na półwysep Apeniński, już nie musi się tym martwić. Bergamo przyjdzie do niego, taki turystyczny bon od rządu. Bergamo plus :)
  • @hd - Orle internetowy - nosze maseczkę zawsze od marca! Tylko zawsze CZYSTĄ! Nie kaszlę, nie kicham, nie mam problemów z oddychaniem. Może ty zmień, lub wypierz swoja śmierdzącą - ona na prawdę się brudzi i wtedy jest szkodliwa!
  • Dobry niewolnik. Jutro nowy rekordzik :)
  • Ja nie nosze i też nie kicham, nie kaszlę i nie mam problemów z oddychaniem. Wokół mnie wszyscy zdrowi :)
Reklama