UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Polacy nie zdali egzaminu, wykazując w walce z koronawirusem totalną pogardę wobec innych. Codziennością stało się chamstwo, prymitywizm, brak poszanowania innych. Nie ma zrozumienia, że odchodzenie od nakazów sanitarnych tylko pogarsza naszą sytuację. Ostentacyjne demonstrowanie zachowań mających świadczyć o negacji istnienia tego zagrożenia doprowadzi w konsekwencji do dezorganizacji nie tylko warunków życia i funkcjonowania gospodarki, ale głównie pogorszenia sytuacji zdrowotnej w kraju, niemożliwej do jej unormowania przez długi czas nawet do pięćdziesięciu lat. Wszyscy ci co nie przestrzegają nałożonych zasad sanitarnych, a szczególnie podważający istnienie koronawirusa, powinni być traktowani jak przestępcy, którzy świadomie i stale prowadzą czynności zagrażające życiu i zdrowiu innych osób.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    92
    24
    COMBETT(2020-08-14)
  • @COMBETT - mialem dac unlika a dałem lajka. .bzudra ze nie mozna edytować. .
  • @COMBETT - Bo Polacy, to niestety w większości. .. prostacy
  • A w realu wstyd by było bo w ryj byś dostał i się obsrał :D
  • "A w realu wstyd by było bo w ryj byś dostał i się obsrał"- napisz wiec jak nazwać rodaka, który wywala smieci w lesie - bo za darmo, wyrzuca zużyte opony do przydrożnego rowu - bo za darmo, pozostawia kupę śmieci na biwaku - bo, a co tam. Jeździ po drogach jak dziki - bo mam drogi motor, czy samochód. Tak, to prostactwo.
  • Nawiązuje do maseczek. .śmiecenie w lesie to wieśniactwo. .sam mam zasady i nie smiecę
  • nawiązuje tylko do maseczek. .. Jak ktoś smieci to jest burakiem cebulakiem i to nie podlega dyskusji
  • W ryj ? tylko na to cię stać bić ludzi którzy wypowiadają się racjonalnie? Typowy żulik z pod sklepu a jak by przyszło co do czego to byś się obsrał na rzadko
  • sluchaj zdziwiłbys się. .moge do ciebie zajechac teraz. .ale wystaczy ze zobacyzsz mojego fejsa i się obsrasz. .gwarantuje
  • Bez problemu można domyślić się, jakiego masz fejsa - tylko po tym jak piszesz.
  • tak jak myslalem, plzdeczka i tyle
  • Masakra jaka nizina społeczna Hashtagi: #Kuperobie
  • Pokaz fejsa kozaku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Synhro(2020-08-14)
  • Ale prymityw!!!! Hashtagi: #Pers29
  • @COMBETT - O to to, właśnie ci, co się ostentacyjnie nie stosują do zakazów i negują epidemię są jej przyczyną. Dobrze, że rozsądni ludzie też sie tu udzielają, bo czasem czytając komentarze tych etatowych zajadłych buntowników można się załamać. A swoją drogą, ten "Gość"to jakiś typ z rozdwojeniem jaźni, że sam ze sobą tu gada? :D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    Normalny człowiek(2020-08-14)
  • @COMBETT - O tak. .. masz pełną rację, że chamstwo, prymitywizm, pogarda wobec innych stały się codziennością. .. już byłem pełen nadziei, że będzie to wpis na poziomie. .. Ale okazało się, że te wszystkie postawy przypisales jednostronnie grupie osób, które neguja istnienie pandemii (nie samego wirusa). .. tymczasem okazuje się, że taka cechuje przede wszystkim osoby, które są zwolennikami masek. .. mi się nie zdarzyło jeszcze obrazić osoby, która ma maskę za to, że ja ma. .. sam jednak już nie raz doznałem czegoś takiego. .. a już ostatnia myśl Twojego wpisu jest wybitnym przejawem prymitywizmu i pogardy wobec drugiego człowieka. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Cogitans(2020-08-14)
  • @COMBETT - Sytuacja zdrowotna pogarsza cię się w głowie mówię lecz sie
  • @COMBETT - Zagrożeniem życia jest podduszanie się niedotlenieniem grozi śmiercią, ale co wy wiecie wam już logikę całkowicie wykasowała TV tylko patrzeć kiedy popadacie jak karaluchy.
  • szczególnie Ci co chodzą w kagańcach i duszą swoje dzieci i sami sobie robią krzywdę to dopiero jest wzór do naśladowania. Niedługo z domów nie powychodzicie knebel wam do gęby włożą i kule do nogi przytwierdzą, bo dajecie się robić w wała, a oni się śmieją jeszcze dziś tego nie widzicie, ale jak to zobaczycie to będziecie już niewolnikami systemu bez prawa głosu.
Reklama