UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie ma co się rozpisywać. Krótko ciemna masa nigdy nie zrozumie że to jest niebezpieczny wirus. Warto zadbać by się uchronić. A nie to wachac kwiatki od spodu.
  • Krótko, to można powiedzieć, że wirus ten jest tak samo groźny, jak wszystkie inne wirusy halogeny chorobotwórcze na świecie. .. dla jednego groźny będzie ten. .. dla drugiego groźny będzie inny, a ten nie. .. i tak w koło. .. świat jest pełen wszelkiej maści patogenow chorobotwórcze, ale z tego powodu nikt nie robi takiej zadymy. .. więcej nawet powiem. .. pleśń na jedzeniu może prowadzić do rozwoju nowotworu. .. a nikt nie kwapi się, żeby kontrolować żywność sprzedawana w sklepach. .. a szał na COViD jest tylko i wyłącznie dlatego, że wszystko dzieje się tu i teraz. .. bez długiego czekania. .. dotyka co prawda niedużej grupy społecznej. .. bo zgon nie jest domeną wszystkich osobników, a tych, którzy spełniają określone warunki. .. reszta populacji przechodzi bezobjawowo lub z niewielkimi objawami. .. stąd wszelkie ograniczenia powinny być dobrowolne dla osób, które należą do grupy ryzyka. .. to ja mam zdecydować, czy jestem w grupie ryzyka i się będę izolować. .. nie wszyscy. .. "wszyscy"to socjalizm. .. w skrajnej postaci komunizm. .. tego chyba nikt w tym kraju nie chce. .. ? A może chce? Tylko nie wiem, że to właśnie jest to. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Cogitans(2020-07-20)
Reklama