UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Tralala - Te 0,0003 % w jakiejś skali to może być ileś naście tysięcy, wróć do szkoły. Idio. a
  • @Tralala - To perfidne działania wiadomych środowisk które opłacają cwaniaków udających wulgarnych matołów żeby dotrzeć do sporej grupy niskich warstw społecznych z przekazem żeby się nie szczepić. Rząd Prawa i Sprawiedliwośći ma potem zbierać żniwo kolejnej fali pandemii i będzie można próbować go obalić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    20
    TeofilSkorupa(2021-06-29)
  • @Pill - Matematyka trudna rzecz, na profilu rządowym szczepimy się, jak byk jest ukazane że większe ryzyko śmierci jest po szczepieniu niż bez szczepienia. To o czym ty do mnie rozmawiasz? Co jest większe 0.001 czy 0.0001.nie jestem foliarzem statystycznie wychodzi że lepiej być niezaszczepionych bo masz mniejsze ryzyko śmierci. To o czym ty rozmawiasz i idiotyzm właśnie ukazałeś. Większe mniejsze to w podstawówce miałeś.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    13
    Tralala(2021-06-29)
  • @TeofilSkorupa - Teofil zaszczep się będzie jednego idioty mniej
  • @Tralala - Napiszę Ci tak ty nie jesteś idiotą ty jesteś mega idiotą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    Bas-1945OE(2021-06-30)
  • @Bas-1945OE - Portel usunął mój komentarz. Ostro, mega idiota bo co matematykę rozumiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Tralala(2021-06-30)
Reklama