UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • kotlinski dzbanie powiesz coś mądrego ????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    29
    mamabarta(2021-01-09)
  • @mamabarta - jemu to nie grozi, z natury jest pustakiem wiec czego tu oczekiwać
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    24
    sąsiadkotlinskiego(2021-01-09)
  • @mamabarta - Nie wiem kim jest p. Kotliński i dlaczego jest ciągle hejtowany. Jest to niesmaczne.
  • @Emel - jest nikim to by sie zgadzalo
  • @Emel - Promuje komunizm to ma.
  • RobertKoliński @Emel - Chodzi o to, że paru prawackich półgłówków mści się dziś w netach za przegrane ze mną procesy sądowe i sobie anonimowo fapuje w tym celu do ekranu, myśląc że trollują mądrzejszych od siebie:)Żeby nie było im jednak smutno, to coś do śmichu będzie - poranna beka z prawactwa:)Dwie osoby, które zginęły podczas ataku na Kapitol, powinny zostać kandydatami do Nagrody Darwina - prawicowy sympatyk broni maszynowej poraził się własnym taserem w jądra podczas próby kradzieży jednego z wiszących w korytarzach obrazów i zmarł w wyniku ustania akcji serca. Kobieta z flagą Gadsdena (z wężem i napisem "don't tread on me", czyli "nie depcz po mnie"- symbol szur-libertarian)została zadeptana przez innych demonstrantów, kiedy przepychali się w korytarzach. Kurtyna. #szury #foliarze #płaskoziemcy #TajneSłużby #NotSoMightyUSA Hashtagi: #NasiOkupanci, #yanksGoHome, #patoprawica, #cyrk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    11
    RobertKoliński(2021-01-09)
  • @RobertKoliński - To wypowiedz w temacie covid, . .. .. ? Rozumiem ze lubisz wypowiadać się w kazdym temacie, taka cheć blysniecia wiedzą na kazdy temat, ale wypowiadaj sie przynajmniej na temat.
  • @RobertKoliński - Skoro uważasz się za mądrzejszego od innych, to powiedz do czego w życiu doszedłeś? Starasz się być rozpoznawalny i medialny, to pochwal się swoimi życiowymi sukcesami. Na chwilę obecną nie jesteś zbyt transparentny.
  • Widzisz, tym się różni od Was, tym że nie wstydzi się podpisać pod swoimi poglądami. Dlaczego po formie wypowiedzi zawsze da się rozpoznać zwolennika partii prawicowych? Ponieważ zawsze jest atak na myślących inaczej od nich. Nie ma dyskusji, tylko ja mam rację i udowodnię to obrażając innych. Strasznie to płytkie. Pozdrawiam Pana Kotlińskiego. Nie zawsze się z Panem zgadzam, ale KAŻDY MA PRAWO DO SWOJEGO ZDANIA, a my powinniśmy to uszanować.
  • RobertKoliński To jest bardzo na temat - te prawicowe szury i płaskoziemcy są również anty-szczepionkowcami, Qanon-imku:)Stąd przedstawianie niebezpieczeństw związanych z prawicowym szuryzmem jest jak najbardziej pisaniem na temat. Nie zapominając przy tym, iż to działanie również godne, sprawiedliwe, słuszne i zbawienne!:) Hashtagi: #patoprawica, #ignorancja, #nieuctwo, #antyszczepy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    7
    RobertKoliński(2021-01-09)
  • Na chwilę obecną to właśnie zwolennicy lewicy atakują osoby o odmiennych poglądach.
  • @RobertKoliński - O ile pamiętam to posłanka z lewicy Pani Zawisza chce uprzywilejować 14 grup społecznych aby były szybciej szczepione - mam więc pytanie kogo w takim razie zepchniecie z kolejki??? Typowe lewicowe myślenie komuś damy przywileje a później rozwiążemy problem tych bez przywilejów. GŁUPIA LEWICA. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    5
    zdrowia(2021-01-09)
  • taaa ktos powie cos prawicowego i zaraz zostanie ponizony i zaszufladkowany do sredniowiecznego zabobonnego katola glosujacego na pis nie wnoszacego nic co by bylo ciekawe z pun ktu widzenia dyskursu, jedyna sluszna racja to ta lewaka
  • RobertKoliński @zdrowia - Nic mi o tym nie wiadomo - proszę podesłać stosowną informację, a jak będzie trzeba, to zapytam Marcelinę cóż to za głupoty wypisują o niej na elbląskich forach:)[Złota Dziewczyna:)] ⚡⚡⚡ Hashtagi: #
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    RobertKoliński(2021-01-09)
  • a pis to partia prawicowa? bo ich działania są klasycznie bolszewickie.
  • Przecież to mistrz zasiłków i donosòw na komendę
  • Stalin Berja Dzierżyński też podpisywali się pod tysiącami wyroków śmierci niewinnych ludzi ot taki przypadek lewactwa aby o nich mówiono nie ważne jak tak samo nie jaki lewak Rebort na siłę pcha się do koryta ponieważ nie ma perspektyw na przyszłość chcę zauważyć że Elbląg jest nie dużym miastem a mimo tego przez tyle lat nikt nie wie gdzie gość pracuję
  • socjalistyczna konserwa
Reklama