UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do wszystkich którzy NIE WIERZĄ w chińską zarazę ! Proszę Państwa mądrzy będziecie dopiero kiedy zachorują u Was w rodzinie czy nawet Wy sami a nie daj Bóg zabierze ich z tego Świata. .. wtedy będziecie oczy otwierać kiedy im będą się zamykać. To przez Was jest co jest, tak ciężko kupić maseczke za 3 złote i ją prać, serio ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    96
    35
    Pani(2020-10-03)
  • @Pani - Na grypę takie same liczby można by podawać, to wojna gospodarczo - ekonomiczna A my podatni na media jesteśmy ich ofiarami. Gdyby codziennie informowano o bilansie zachorowań na grypę może zauważyliście że covid to tylko kolejny wirus.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    30
    29
    Hyzz(2020-10-03)
  • @Pani - Oczywiście bo maseczka za 3 zł ochroni nas od tego wirusa, świetne myślenie :)
  • @Hyzz - Pamiętam alarmistyczny reportaż z marca 2012 lub 2013 roku, kiedy lekarka informowala o rekordach zakażeń na grypę i podawała że w tym sezonie grypowym zmarło już 6 (sześć)osób!
  • Maseczka nie ma Nas chronić tylko innych, pamiętaj, że w tych czasach nie można myśleć tylko o sobie. .
  • @Pani - nawet, jeśli maseczka da te dodatkowe 5% ochrony, to warto ja nosić!
  • @Hyzz - To nie są jakies tajne dane, można je sobie znaleźć. Przeciętnie kilkadziesiąt zgonów z powodu grypy rocznie vs. 2600 od marca na koronawirusa. Na grypę mamy dedykowane leki i szczepionki, na SARS-Cov2 nie. Obecnie pod samymi respiratorami covidowymi jest 179 osób i pewnie większość z nich umrze. Szpitale nie są z gumy, personelu, łóżek i sprzętu brakowało i bez epidemii. Ministerstwo podaje, że mamy full miejsc, a to nieprawda, bo to nie jest tak, że sobie stoi 1000 respiratorów i czeka na kolejnych chorych, one są w bieżącym użyciu przez ludzi pk udarach, wypadkach, ciężkich operacjach itp. Każdy lekarz, który kiedykolwiek próbował przekazać cięzkiego pacjenta na OIT powie ci, że tam na ogół nie ma miejsc, nawet przed epidemią tak było! Tylko niedoinformowani idioci sobie żartują o epidemii i doszukują się spisków. No niestety, czasami dzieją się na świecie rzeczy, które są poza waszym wyobrażeniem i są dziełem w większości przypadku, a nie spiskiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    Ileż można(2020-10-03)
  • @Pani - Boga nie ma!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    skrzyperas(2020-10-03)
  • @skrzyperas - Dla Ciebie już na pewno nie ma Boga, choć litościwy jest. .. pewnie Ci wybaczy ale grzechy będziesz musiał ''wykupic'':)
  • ja nic nie napisałam, że nie warto. OWSZEM WARTO I TRZEBA !! Ludzie czasy ciężkie. .DBAJMY O SIEBIE NAWZAJEM !
  • @Ileż można - Dzięki takim histeryczkom jak Pani Ci co tym startują osiągają swój cel. W Elblągu jest chorych 15 osób na 100 tyś. Ale najlepiej jeśli zamknęli by nas spowrotem w domach, gospodarka niech padnie i będzie super.
  • @Ileż można - Widzisz sama piszesz że szpitale były pełne przed ta medialna pandemią. Wiec teraz kamery wchodzą na oddział i pokazują jak szpitale pękają w szwach a tak jest jak piszesz zawsze. A co robią głupi ludzie którzy nie myślą? Wierzą w ta pseudo pandemię bo w TV pokazali pełne szpitale i ludzi podłączonych pod respiratory. Albo trumny na samochodach z katastrofy morskiej i wmówili ludziom że to ofiary korony. Ludzie otwórzcie wreszcie oczy!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    Elblagpieknemiasto(2020-10-04)
  • @Pani - To nie jest chińska zaraza. Za nią stoją międzynarodowe korporacje.
  • @Elblagpieknemiasto - Pytasz co robią głupi ludzie? Krzyczą "zdejm ten kaganiec". To jest oznaka tego, że delikwent jest mocno ograniczony umysłowo i jego umysł nie ogarnia, że jakby chorzy nosili maseczki w miejscach, gdzie na małej przestrzeni spotykają się różni ludzie, to zarazem byłoby o wiele mniej i byłoby spokój. Zrozumienie, że maseczkę nie ma chronić bezpośrednio noszącego, ale innych poprzez ograniczenie rozlewania się wirusa. Jak słyszę lub czytam "zdejm kaganiec"(i temu podobne)to wiem, że mam do czynienia z półgłówkiem który najczęściej nawet 1 zdania nie potrafi bez błędu napisać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    7
    Zennon.(2020-10-04)
  • @Zennon. - Święta racja !
Reklama