UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pracuję w handlu, chcę mieć zrobiony test! Jak to jest, że koleżanki w pracy z objawami są diagnozowanie przez telefon i mają zapalenie oskrzeli lub są przeziębione. A potem czytam, że nauczyciele i pracownicy ratusza będą mieli robione testy profilaktycznie. Czy dobrze rozumiem, że urzędnicy do których dostęp jest utrudniony są bardziej narażeni na zakażenie niż my?
  • To są nadludzie im się należy. .. .
  • Cofam pytanie. Dziecko mi wytłumaczyło. Panie urzedniczki muszą chodzić do przeróżnych sklepów po zakupy i mogą się zarazić, a ja nie bo robię zakupy w pracy 😄
  • Jestem nauczycielem i nie słyszałam o żadnych testach dla tej grupy zawodowej.
  • Pisali o testach dla kilku grup zawodowych, na takich zasadach jak testowali górników. Czy to wypali trudno powiedzieć. Ale faktem jest, że nie wszystkie grupy zagrożone bardziej zostały uwzględnione.
  • To naucz się czytać ze zrozumieniem. Nie będzie żadnych testów. No ale trzeba zrobić shitstorm. Hashtagi: #Srutututu
  • Niestety, nauczyciele też nie mieli testów
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Belfer(2020-10-03)
  • Nauczyciele nie mają żadnych testów, co za bzdura. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Viola-43(2020-10-04)
  • Jako nauczyciel nie miałem i nic nie słyszałem bym miał mieć robione testy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Teacher(2020-10-04)
Reklama