UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zycie wre na dzialkach bielany malborska itd.widzielismy obok przejezdzalismy gwar wesolo.
  • Sami seniorzy wiem.
  • Wyszła sobie rodzina na grilla na działkę. Mogli się spotkać w domu. W zasadzie, to cały dzień są ze sobą w domu. Widzisz jakaś różnicę między przesiadywaniem że sobą w 4 ścianach a byciem razem na działce? Sąsiedzi są oddaleni co najmniej o 2 metry. Świeże powietrze dla odświeżenia mózgu. Tobie też by się to przydało, bo po komentarzu widać, że już zgnilizna uderza do głowy.
  • A co ty robiłeś na Bielanach zamiast siedzieć na 4 literach ?
  • Pewnie, że lepiej na działce niż na balkonie, u mnie na osiedlu wszyscy siedzą dziś na balkonach 3 metry od siebie. Zagęszczenie na maxa. Ale niby w domu.
  • @sv8 - Czyli super trzy metry od siebie to jest metr naddatku. Czego tu nie rozumiesz. Niech siedza na balkonach to bezpieczniejsze niz szlajanie sie gdzie popadnie. No chyba ze jest to obywatelskie nieposłuszeństwo zeby 10 maja nie odbyly sie wybory to jestem ZA!!!!!
  • Widzę zasadniczą Bo to nie były 4 osoby na grillu tylko ok 20.Nie rozumiem, którym jeszcze do śmiechu. Zamiast oglądać kolejny odcinek Kiepskich Ukrytej prawdy zobaczcie co sie dzieje na świecie. I uwaga TVP to nie jest dobry przykład
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    5
    Antyd(2020-03-28)
  • Przejeżdżaliście??? A dlaczego nie siedzicie w domu na odbytnicy tylko jeździcie i rozwozicie po okolicy kutawirusa???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    7
    wesoly wirus(2020-03-28)
  • @Antyd - A ja proponuję zacznij oglądać kolejny odcinek Kiepskich, Ukrytą prawdę, itp, itd bo w przeciwnym przypadku Twoja mózgownica zlasuje się do reszty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    wesoly wirus(2020-03-28)
  • Przecież jest ograniczony zakaz przemieszczania się.. To wy też macie gdzieś to wszystko..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Jack864(2020-03-29)
  • Mózg nie służy do odświeżania, a do używania!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    bakcyl(2020-03-29)
Reklama