UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ty chyba człowieku jesteś z pokolenia bezstresowo wychowywanego, nawet nie zdajesz sobie sprawy z powagi sytuacji i konsekwencji jakie mogą za tym pójść. Masz przykład z Włoch gdzie w ciągu ostatniej doby umarło ponad 1000 osób. Takim ciołkom z mózgiem ameby powinni walić mandaty że aż miło. Nie nauczy cię odpowiedzialności nakaz to może jak ci dopieprzą 5000 grzywny to zapamiętasz jak mantrę ,,ZOSTAŃ W DOMU"
  • To opisz nam te powagę i konsekwencje... Bo ja nie jestem z pokolenia bezstresowo wychowany, a jakoś nie dostrzegam nic zdroznego w tym, że rodzina wychodzi na spacer. Dotlenia swoje mózgi...dzięki temu jest w stanie myśleć racjonalnie..(ym bardziej, że póki co zakazu prawnego nie ma...
  • Ja byłem wychowywany tzw. stresowo i mam uraz do dziś. Mam problemy ze wszystkim a to wszystko przez te Twoje "stresowe" wychowanie. Więc licz się ze słowami i nie mierz wszystkich jedną miarą. Po drugie to tak nawiasem koronawirusa się nie boję właśnie dzięki Twojemu bezstresowemu wychowaniu bo życie mnie nauczyło że nie można się niczego bać i być bezlitosnym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    11
    elblążanin89(2020-03-29)
Reklama