UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • O co chodzi z pracownikami GE. Czy są zarażeni. Pracuję na Stoczniowej 2 i mam trójkę dzieci. Proszę o więcej szczegółów. Czy jest tak źle?
  • Podobno to na łopatkowni..
  • Jest bardzo źle. Musisz wywieźć dzieci do lasu i nie mówić tego nikomu. Ty natomiast zacznij pracować na Stoczniowej 3 bo 2 jest spalona. Jutro sanepid wszystkich ze Stoczniowej 2 będzie utylizował. :-D P. S. Obierz sobie jakiś pseudonim żeby Cię tak łatwo nie namierzyli!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    12
    wesoly wirus(2020-03-29)
  • @wesoly wirus - Szacunek!!!!!
  • Dziękuję za szacunek. Jak mogę tak ludziom pomagam i służę radą w tym jakże niebezpiecznym czasie. Jestem dobrym człowiekiem i mam nadzieję, że zostanie mi to wynagrodzone na tamtym świecie. Codziennie modlę się rano i wieczorem za ludzi tak rozhisteryzowanych jak i poj. .banych przez jakiegoś wyimaginowanego kutawirusa, który ludziom pustoszy szare komórki. Zostańcie z Bogiem bo ja już muszę iść spać. CDN jutro. :-D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    8
    wesoly wirus(2020-03-29)
  • @wesoly wirus - Dobranoc Dzieciaku!!!!
  • Dobranoc Dziadku!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    8
    66 letni wesoly wirus(2020-03-29)
  • W sobotę został potwierdzony jeden przypadek wirusa u pracownika T1,druga zmiana z A24 nie została dopuszczona do pracy, została przeprowadzona dezynfekcja hali, została też zrobiona i przekazana lista kontaktów do sanepidu. Z tego co wiem pierwsze osoby już miały pobrane wymazy, niedziela, poniedzialek wynik. Pracownicy ochrony bedą mierzyć temperaturę na wejsciu. I tyle w poniedzialek do pracy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    ten sam co zawsze(2020-03-29)
  • @ten sam co zawsze - na jakiej maszynie pracowal zarażony? hstm500? bylem w sobote na T1
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Olimpia_ona(2020-03-29)
  • @Olimpia_ona - Pracował na wibratorze made in china! :-D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    wesoly wirus(2020-03-30)
  • @Olimpia_ona - P, S, Byłeś w sobotę na T1?! To teraz spier. .. alaj jak najdalej od Elbląga bo Cię zutylizują jak złapią!!! :-D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    wesoly wirus(2020-03-30)
Reklama