UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • I znowu ta sama propaganda jak od roku. Codziennie to samo, dziesiatki komentarzy o identycznej treści: pandemia to lipa, wirus to lekka grypa, plandemia zaplanowana przez rząd i Gatesa, szmaty z twarzy its itd. Mnie to nie rusza, jestem impregnowany na głupotę chyba od dzieciństwa, ale wielu ludziom taka dzika, nieustanna i agresywną propaganda kłamstwa i odwracania kota ogonem szkodzi: sami przestają uważać i przyczyniają się do ogromnej tragedii
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  21
  25
  yelou(2021-03-26)
 • @yelou - Jesteś szurem. Tylko z przeciwnego bieguna, z szyldem ‚media głównego ścieku’. Także przyganiał kocioł garnkowi.
 • @yelou - Radzę się zaopatrzyć w leki póki jeszcze nie ma większego problemu z ich dostaniem. Proponuję coś na jelita lub nogi bo na głowę widać jest już za późno. Jak widać po komentarzu TVP i mainstream poczynił już nieodwracalne szkody. .. Eh ludzie ale daliście się przerobić a najciekawsze i najsmutniejsze zarazem jest to, że wydaje się wam iż samodzielnie myślicie. Nie ma to jak odpowiednie techniki socjologiczne i ich test na ludziach. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  8
  Hubert555(2021-03-26)
 • @yelou - Czy w Iraku, 10 tys widowni bez maseczek podczas wizyty papieża zostala juz pochowana? Czy cieżarówki zutylizowały trumny z opustoszałego Iraku?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  Simon radzi Simon nie zdradzi(2021-03-26)
 • @yelou - Najnowsze obostrzenie wydane przez rząd PiS : Korzystanie z toalet publicznych, tylko na wynoś. .. @ Jarosław wuce Premier.