UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przez pół roku zmarło ok 3 tys osób. To mniej niż w weekend umiera na nowotwory. Ludzie umierają - taka niedoskonałość. W imię walki z tym "groźnym "zabójcą niszczy się gospodarkę i życie wielu ludzi. Ale tak to oklepany temat i nikogo nie obchodzi. Teraz świat sfokusowany na czym innym
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Głupich nie sieją(2020-10-09)
  • @Głupich nie sieją - a jak 3000 osób dziennie umrze, będziesz zadowolony, czy jeszcze będziesz trąbił, ze to ściema?
  • Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Potem wyjdź z klasy i przyjdź z matką. A tak poważnie to nie strzela się z armaty do komara. Panika jest nie współmierna do zagrożenia. Urzędnicy decydują o tym że ludzie umierają na szereg innych chorób w imię walki z wirusem. Marnotrawią pieniądze nie tylko na wspieranie patologi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Głupich ...(2020-10-09)
  • Napisałem ci odpowiedź ale cenzura nie wypuściła. Przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy wpis a potem poproś jakiegoś przedszkolaka żeby ci wytłumaczył "co autor miał na myśli". Nie rozumiem dlaczego tępy urzędnik wierzący z zabobony ma decydować o życiu moim czy moich bliskich. Nie rozumiesz że przez skierowanie wszystkich sił i środków na walkę z covid umierają ludzie na innych frontach ??? Ludzie umierają bo nie dostają chemii bo nie ma im gdzie jej podać. Nastepni w kolejce ci co są dializowani bo oczywiście szpitale jednoimienne i nie ma gdzie robić dializ. Tak ciężko to zobaczyć?
  • Na dzień dzisiejszy z różnych przyczyn umiera ponad 1000 osób dziennie. .. to Cię nie rusza? No pewnie. .. to jest temat nieistotny, bo przecież jest już wróg nr 1.. .którego śmiertelność nawet do pięt nie dorasta przeciętnej śmiertelności z innych przyczyn. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Cogitans(2020-10-09)
Reklama