UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Cogitans. .. .czytaj Statystyki nigdy na grypę taka liczba ludzi nie umarła w całej Polsce Mam raka i będę was gnębić bez maseczkowcy Ja chcę Żyć i nie mam problemów z dostaniem się do lekarza
  • Proszę: www.google.com Znalezione na szybko. Jedyny powód śmierci to grypa. Brak mowy o chorobach wspolistniejących. Dzisiejsze statystyki covidowe to jakiś śmiech. Jeśli drzewo może mieć covid albo jeden człowiek na 11 testów, w przypadku 7 miał covid, a w przypadku 4 nie, to obecne statystyki można sobie między bajki włożyć. Brak rzetelnego testu, brak sekcji - brak rzetelnej informacji. Afery wokół masek, respiratorów...wszystko pozwala myśleć, że to, co się dzieje to jakaś kpina...i możesz sobie tepic osoby, które nie noszą masek ile Ci się tylko podoba...wpiszesz się dzięki temu w ogólny trend polityków...i cieszę się, że nie masz problemu z dostaniem się do lekarza, ale wiele osób nie miało takiego szczęścia...jak chociażby młoda Kobieta z Wielkopolski wraz z Jej nienarodzonym jeszcze dzieciątkiem...:-(
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Cogitans(2020-10-09)
  • @Cogitans - Cogitans. Pokarz mi potwierdzenie, że zapisałeś się na tygodniowy dyżur na oddziale covid-19 bo nie wierzysz w istnienie wirusa i pomagasz zakażonym na coś innego.
  • a Ty mi kolego udowodnij że koronaświrus jest groźniejszy od grypy to Ci uwierzę że musimy się maskować poczytaj sobie o przypadku człowieka z płońska który zmarł na ciężką cukrzycę a któremu pośmiertnie przyklejono łatkę korona!!! wstyd i hańba biedny człowiek niech Pan czuwa nad jego duszą bo ludzie już go zbesztali !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    aaNONIM(2020-10-09)
Reklama