UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ministerstwo Pseudozdrowia a raczej Śmierci zakazuje leczenia osób niepełnosprawnych. To się dzieje !!!!! Miałam umowioną wizytę z dzieckiem w WUM w Warszawie. Przed przyjazdem każdy musi być wymazany (jakies odgorne decyzje)bo z pozytywnym wynikiem nie wejdzie po lekarstwo i na badania. Pacjent może sam sobie wypisać skierowanie na wymaz. Tak zrobiłam. Pierwszy wyszedł ujemny a drugi zrobiony po godzinie w tym samym punkcie dodatni. Dodam że córka jest szczepiona i ja również. Co na to Pan Mister Śmierci Niedzielski i jego świta. Z którym wynikiem nam jechać ? Czy dziecko jest zakażone czy nie? Robią z porządnych ludzi wariatów itp. Może zaczną lekarstwa e-mailem przesyłać ? Kaszpirowski też leczył przez TV. Teraz ludzie P. Niedzielskiego będą leczyć przez Internet.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    Zrozpaczona(2021-12-03)
  • @Zrozpaczona - "zakazuje leczenia osób niepełnosprawnych"- No, skąd my to znamy, no skąd. No dalej głosujcie naiwni emeryci za 500+ dla wnuczków
  • @Zrozpaczona - Testy PCR nigdy nie sa 100%, a czesto mają i 50% skuteczności w wykrywaniu niektórych patogenów. Wiec w tym przypadku wszystko jest możliwe w obie strony, bo bywają wyniki fałszywie ujemne jak i fałszywie dodatnie i mówi się, że taki test wyłapuje wszystkie coronowirusy, czy np coronowirusa karatu też!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    grzesion(2021-12-03)
Reklama