UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Podziwiam ludzi którzy godzą się wsrzykiwać sobie preparat który wykorzystuje komórki z abortowanych płodów. A niedawno wyszło na jaw że komórki z nerek płodu HEK293 nie mogły być w 1972 pobrane z martwego abortowanego plodu lecz konieczne było wycinanie z żyjącego płodu (krew musiała do ostatniej chwili docierać do nerek)i w dodatku bez znieczulenia aby zwiekszyć szanse na stworzenie linii komórkowej (a i tak potrzeba było kilkuset takich dzieci bo nr 293 w nazwie poprzedzona była nieudanymi próbami). Co wiecej, już wiemy że nie tylko Astra i JJ korzystały z linii komórkowych z płodów ale okazuje sie że również szczepionka Pfizera korzystała z HEK293 podczas procesu produkcyjno-badawczego. Źródlo: thegatewaypundit. com/2021/10/exclusive-pfizers-nervousness-covid-vaccines-origins-conceals-horror-story/
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    15
    dla mnie to znak bestii(2022-02-01)
  • @dla mnie to znak bestii - Pożałowania godne cytowanie pseudo stron dla płaskoziemców www udających naukowe portale.
  • A który portal naukowy nie jest propagandą do szerzenia dezinformacji i wprowadzania ludzi w błąd?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    PiesekLeszek(2022-02-01)
  • A coś na temat co likwidują i dlaczego ? Likwidują obostrzenia, likwidują legitymowanie się certyfikatem, bo znają swoją sytuację, poziom zaszczepionych, spadek V fali i maseczki w przestrzeniach zamkniętych zaraz zlikwidują lada chwila. Korki Ci wysadzi i nagle okaże się, że jesteśmy w czarnej d. .. .bo maseczki jak były tak są. A paszportem covid w Polsce możesz się podetrzeć, jest tylko iluzoryczny od dnia wprowadzenia jest jakby w PL zniesiony, nikomu do niczego nie jest potrzebny, czy to w kinie czy gdziekolwiek możesz spokojnie odpowiedzieć a ch. .. Cię to obchodzi czy jestem zaszczepiony, no poza lotniskiem i wyjazdem zagranicznym. Wtedy nagle budzisz się i się szczepisz chcąc się opalać na drugim końcu świata.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    10
    Darecki42(2022-02-01)
  • @Darecki42 - Badanie danych ze 145 krajów wskazuje na zwiększoną zarówno ilość zakażeń jak i śmiertelność po wprowadzeniu tej przymusowej terapii genowej i to jest przyczyna likwidacji przymusu w koejnych panstwach, boją sie procesów: prisonplanet. pl/nauka_i_technologia/badanie_danych_ze_145,p1883631167
  • Napisałeś dyrdymały i bęc sobie lajka. A jak.
  • @dla mnie to znak bestii - Po pierwsze, zabobonniku płatny - żadnych znaków bestii nie ma (no chyba że cwaniacy, co to wymyślili), Po drugie nawet użycie płodów w walce o życie milionów jest uzasadnione. Po trzecie dlaczego nie tak rozpaczasz po ogromnej ilości ludzi bestialsko zabitych, spalonych na stosach tylko za wiedzę w historii koscioła. Kto tak naprawdę jest tą bestią?
  • Masz mózg to myśl a nie cytujesz jakieś portale dziwnej treści. Jakich niby badań tam się doczytałeś, statystyki masz w Google. Badanie polega na badaniu czegoś nie statystyce. Sztuczne lockdown'y i udawanie, że pandemię ma się pod kontrolą to chyba jasne, że to sztuczne działanie na ograniczone możliwości szpitali, poluzowanie na każdym kroku to i skok zakażeń i spadek zakażeń. Życie. Śmiertelność w Polsce jedna z najwyższych na świecie a nie jesteśmy trzecim światem bez szpitali i dostępu do szczepień. .. Przymusowej ? Delikatnie Cię poniosło. Dobrowolność szczepień była, jest i będzie w Polsce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    11
    Darecki42(2022-02-01)
  • @PiesekLeszek - Wolę portale naukowe od zabobonnych płatnych trolli, lub tych jeszcze gorszych, ambitnych - robiących to z własnej inicjatywy
  • @dla mnie to znak bestii - Moze niech Lancet będzie Twoim źródłem, jeśli znasz angielski
  • a ty myslisz ze na tych portalach naukowych to wchodza naukowcy i pisza swoje prace? wszelkie portale, bez wyjatku sluza tylko i wylacznie do zarabiania pieniedzy. im wiecej glupot przyciagajacych uwage tam bedzie, tym wiecej odslon i kasy z reklam. zejdz na ziemie.
Reklama