UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Rząd coraz lepiej radzi sobie z epidemia. Również pakiety osłonowe należy pochwalić. I zmniejszenie vatu na palowo i pieczywo. Brawo !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    43
    LucynaŁupina(2022-02-02)
  • @LucynaŁupina - A co tu jest do chwalenia???!! Lex buble?. .włącz myślenie. .!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    30
    6
    Ihvucuf(2022-02-02)
  • @LucynaŁupina - Hahahahhaa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    0
    Isahsududyy(2022-02-02)
  • @LucynaŁupina - Jeżeli w to wierzysz, że pandemia i radzimy sobie idzie w parze to cienko z logiką u Ciebie ale kobieca logika to oksymoron więc ciężko Ci zarzucić cokolwiek. VAT obniżono, marże podwyższono. Bo tym oto sposobem pierwsza z brzegu bułeczka na półce Biedry, która kosztowała 0,29 zł po obniżce VAT kosztuje 0,33 zł. Bo magicznie wzrosła cena bazowa.
  • @LucynaŁupina - Widzę że ty miałaś do szkoły pod górkę Lucyno.
  • Oksymoron lubię takie wyszukane słownictwo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    8
    LucynaŁupina(2022-02-02)
  • @:-)) - Zdziwiłabyś się jak dobrze mam opanowaną tabliczkę mnożenia i dzielenie pod kreską.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    LucynaŁupina(2022-02-02)
  • Za marże nie podpowiada rząd a Biedronka w tym przypadku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    10
    LucynaŁupina(2022-02-02)
  • @LucynaŁupina - Weź mi napisz, czy za cokolwiek odpowiada rząd (wypunktuj). Odnoszę wrażenie, że za nic.
  • @LucynaŁupina - Mimo wszystko, lecz jednak Lucyna na plebanii, czuje się dużo pewniej niż np. Teofil, zdecydowanie pewniej i jest spokojniejsza.
  • @LucynaŁupina - To oczywiste, ale te zakute łby z opozycji zawsze będą nas krytykować, bez względu na to jak nasz rząd się stara by ludziom żyło się wreszcie dostatnio i bezpiecznie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    12
    TeofilSkorupa(2022-02-02)
  • @TeofilSkorupa - Kiedy za cokolwiek w tym kraju będzie odpowiadać będzie PiS ? Po 25 latach władzy ? Jak my pokolenie 40+ wejdzie w fazę emerytura i zaorane Waszym ładem nie będzie już targetem wyborczym. Inflacja nie Wy, porażka w walce z pandemią wina lekarzy i opozycji. VAT i akcyza kiedyś musi wrócić do łask, z czego to Państwo ma żyć ze stawki VAT 0.Wtedy dopiero odpali petarda inflacyjna.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    Marcin40(2022-02-02)
  • @Marcin40 - Zjedz snickersa!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    8
    LucynaŁupina(2022-02-02)
  • @LucynaŁupina - Dropnij se monsterka i skoncz z tym ironizowaniem poważnej sytuacji w kraju. Wiem ze sama nie wierzysz w to co wypisujesz i prowokacja tak jak i teofilowi wychodzi nieźle patrząc na ilość odpowiedzi.
  • @Art:) - Nie bądź bluźniercą!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    LucynaŁupina(2022-02-02)
  • @LucynaŁupina - czyli ten pierwszy komentarz był na poważnie?
  • @LucynaŁupina - hmm. Ja tam na ekonomii się nie znam, ale wkleję wypowiedz pewnego przedsiębiorcy. "JAK DZIAŁA ZŁODZIEJSKIE PAŃSTWO? Ta sama stacja dwie różne daty. Niby cena inna ale popatrzmy matematycznie. ON 31 stycznia 2022 5,89 zł czyli netto 4.79 zł (VAT 23%) ON 1 lutego 2022 5,27 zł czyli netto 4.88 zł (VAT 8%) Jako przedsiębiorca dotyczy mnie cena netto. Dostałem więc 9 groszy podwyżki na 1 litrze paliwa !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    grzesion(2022-02-02)
  • Śmiejecie się z obniżki a ludzie jadą po paliwo z Czech aby zaoszczędzić 50 zł. Im się opłaca Wam od dobrobytu już się w głowach przewraca.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    LucynaŁupina(2022-02-03)
  • @LucynaŁupina - Kto v to powiedzial ze jada zaoszczędzić 50zl. Zobaczysz po ile będzie paliwo 1.07 to się przezegnasz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Paweł 678(2022-02-03)
Reklama