UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Jeśli jest jedna rzecz gorsza od pijawki, to polscy "przedsiembiorcy", czyli Janusze biznesu, których najnowszy pomysł na oszczędności po wprowadzeniu tzw. Nowego Ładu to - get this - obcięcie wynagrodzeń pracownikom o kwoty, jakie w lekko zmodernizowanym systemie podatkowym miały trafić do ich kieszeni. Wypłata się nie zmienia, Januszex zaoszczędzi sobie sporo kasy, a reforma, która miała pozytywnie wpłynąć na budżet ośmiu milionów obywateli zostanie uwalona. Już widzimy libki zacierające swoje spocone łapki z zadowoleniem, jak to ci dzielni Janusze biznesu podkopią poparcie dla PiSu, wykazując się kunktatorstwem godnym państwa realnego darwinizmu. Oczywiście fakt, że będzie to wałek dokonany kosztem najgorzej zarabiających pracowników w kraju, w którym większość zarabia psie pieniądze, będzie nieistotny, bo pracownik w polskiej myśli libkowej to nie człowiek, a zasób - jak bydło w obejściu. Oczywiście, to było do przewidzenia, bo Januszexy zrobiły podobną woltę w momencie wprowadzenia ulgi na PIT dla osób poniżej 26 roku życia, mający w teorii zwiększyć ich dochody. W praktyce, PIT dla młodych okazał się kolejnym (!)przywilejem dla Januszexów, które poobniżały wynagrodzenia, by wypłata pozostała taka sama, a koszty własne spadły. (. .. )[1/2] Hashtagi: #oligarchia, #egoizm, #chciwosc, #wyzysk, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    26
    RobertKoliński(2022-01-05)
  • @RobertKoliński - Coś Ci się we łbie pokiełbasiło. Miał być Nowy Ład a jest obniżka wynagrodzeń w ujęciu netto i to nie pomysł firm tylko rządu.
  • RobertKoliński Niedoinformowany jesteś, neoliberalny złodzieju - oddawaj nasz hajs! PS. POdpisz się, cwaniacki tchórzu albo. .. japa. Hashtagi: #TaxTheRich, #roszczeniowcy, #RasaPanow, #zlodzieje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    7
    RobertKoliński(2022-01-05)
  • @RobertKoliński - Ale z ciebie kipi. Robercie jesteś smutnym małym człowiekiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Jak żyć(2022-01-05)
  • RobertKoliński @Jak żyć - Ale przynajmniej nie okradam swoich niewolników i nie wycieram sobie POtem fałszywej, neoliberalnej gęby imponderabiliami; krótko mówiąc, nie jestem lib-hiPOkrytą:)#SocRev, #TaxTheRich! 🚩 Hashtagi: #AileNakradlista, #leczCoPOczacZtakaWiedza...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    RobertKoliński(2022-01-05)
  • @RobertKoliński - Zgłoś się na Nowogrodzką osiołku intelektualny
  • @RobertKoliński - Mam pytanie jaki wasz hajs niech każdy sobie pracuje gdzie chce i niech zarabia ile chce. STOP ROZDAWANIA kasy z podatków. SOCJALIZM to utopia która prowadzi do jeszcze większych podziałów niż kapitalizm
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    paweł879(2022-01-05)
  • @RobertKoliński - Robercie dobrze, że się przyznałeś, że jesteś tylko małym smutnym człowiekiem. Takich nie bierze się na poważnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Jak żyć(2022-01-05)
  • @RobertKoliński - Czyli wedle pana uznania polowa elblaskiich przedsiębiorców to janusze?Ja sam osobiscie zatrudniam kilka osob i prosze uwierzyc ze te ... pisiory nas zamecza. zostana biedronki, castoramy, lidle. pana nie bardzo obchodzi prad i gaz w lokalu?Drozejace zusy, obrazac malego przedsiębiorce nazywajac go januszem?zachowanie niczym ten karakan kaczor!
  • @RobertKoliński - Jest jeden niedoszly prezydent ktory ma bardzo zbliżone poglady-Kononowicz. mysle ze byscie sie dogadali.
  • @RobertKoliński - Pol elblaga za tego janusza biznesu by panu w twarz naplulo
  • @RobertKoliński - Ale ty to chyba na polskim ładzie skorzystasz
  • @RobertKoliński - Co to za głupota przecież najniższa wzrosła wiec mamy podwyżki Hashtagi: #En
  • RobertKoliński Mojego? Dobrze by było:)To lud nadwiślański was tak ocenia po 33 latach styropianowych, aspołecznych, neoliberalnych dokonań i eksperymentów na żywem organizmie, że jesteście zwykłe złodzieje, nie żadne biznesmeny - tak sobie zapracowaliście na ludzki szacunek przez ponad 3 dekady wyzysku. A ja tak ładnie was od lat ostrzegałem:)#SocRev, #TaxTheRich 🚩 #TakByło Hashtagi: #oligarchia, #egoizm, #chciwosc, #wyzysk, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    RobertKoliński(2022-01-07)
Reklama