UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tramwaje zatłoczone starymi ludźmi jadacymi na rynek, od razu przedluzcie te tory na Debice :D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    44
    11
    ZdzichuMarynarz(2021-01-08)
  • @ZdzichuMarynarz - A jeść trzeba.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    M.J.R.(2021-01-08)
  • @ZdzichuMarynarz - Kto mi teraz piwo postawi? A nie mówiłem że jak zaczną szczepić to statystyki się załamią a w kolejce czeka mutacja Covid-21.Własnie dlatego tak bardzo im zależało na tych szybkich szczepieniach bo temat już wygasał…
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    11
    Waldek55(2021-01-08)
  • @ZdzichuMarynarz - Też będziesz Zbychu stary ale nie wiem czy mądrzejszy.
  • @ZdzichuMarynarz - Sowiniec też będziesz stary
  • @M.J.R. - Jeść trzeba ale niekoniecznie trzeba jechać na rynek!!!! To już taka jazda z tym rynkiem jechać po kg ziemniaków czy marchewki. Mają godziny w sklepach to niech pójdą i kupią sobie chleb czy wędlinę. Widzę jak starsi ludzie pędzą na ten rynek na łeb na szyję, pchają się, nie potrafią zachować odstępu a później dziwne że zachorowań więcej.
  • O znalazł się despota co będzie dyktował która starsza osoba może jechać na rynek. Nie każdy kupuje koncernowe g. .no z biedry jak Ty. A jak Ci w komunikacji miejskiej starsze osoby nie pasują to nikt Cie nie zmusza do korzystania z niej. .. I wiedz że nie każdy w podeszłym wieku łyknął tę całą pandemię strachu jak pelikan Twojego pokroju.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    emerytt(2021-01-08)
  • @emerytt - Despoto starsi mają ograniczyć wychodzenie!!!! Ja nie chodzą w tłumy a sklepy mają coraz więcej nieprzetworzonego jedzenia, ale co ty wiesz. Ale w d. .. byłeś i g. .. .widziales
  • @emerytt - Dla mnie to niech sobie mohery chodzą gdzie chcą, ja covida przeszedłem tylko z brakiem smaku a oni albo przeżyją albo nie do nich wybór należy. No to spać do łóżka a nie pisać na portelu, bo jutro na ryneczek nie wstaniecie Hashtagi: #Hehehe
  • @ZdzichuMarynarz - A mlodzi mają wywalone na maseczki, a jeśli już są to pod nosem. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Gochna(2021-01-09)
Reklama