UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Covid istnieje…sam przechorowałem (na szczęście lżej niż grypę rok temu)ale raczej z zaszczepieniem zaczekam aż wyjaśnią co się stało z ta Tiffany co na wizji się zaszczepiła i padła. Nagranie zresztą dostepne cały czas w necie łącznie z tym co później za cyrki wyprawiali na jej koncie FB "Tiffany Dover zmarła po szczepieniu? Cała prawda!"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    mam wątpliwości(2021-01-08)
  • @mam wątpliwości - A wiesz, ze jak ktoś pisze "cała prawda", to z reguły kłamie.
  • tu nie ma co kłamać bo wszystko nagrywane było na żywo (Tiffany była aktywistką na rzecz tych nowych szczepionek i sama chciała na oczach kamer się zaszczepić)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    akurat(2021-01-08)
  • @mam wątpliwości - Obejrzyj lepiej apel ofiary szczepionki Khalilah Mitchell a odechce się tego świństwa, a ci co namawiają do tego powinni odpowiadać za zbrodnie na narodzie. Teraz wmawiają ludziom ze to nie wina szczepionki a porażenie twarzy choroba Bella, wniosek oczywisty ofiary szczepionki będą uciszane wszystkimi możliwymi sposobami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    brak słów(2021-01-08)
  • @brak słów - Dlaczego i jaki interes (ile kasy dostajesz)masz w tym, skoro tak intensywnie działasz tu, by ta pandemia trwała dłużej. Strasząc naiwnych ludzi szczepionką? Znam osobiście pielęgniarkę po szczepieniu i czuła i czuje się doskonale i zachęca do szczepienia wszystkich kto może. normalna fajna kobieta.
  • @akurat - "tu nie ma co kłamać bo wszystko nagrywane było na żywo"- tak na żywo, jak ta autopsja plastikowego niby obcego w strefie 51.Obleśne kłamczuchy. Kasę na pandemii robicie i szczepionki się, jak ognia boicie. Tyle!
Reklama