UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Znowu powtórka z ubiegłego roku i Wielkanoc w domach w gronie najbliższych, bo zbliza sie juz 4fala, nie wspomne juz o szkołach, gdzie dzieciaki prawie rok nauki odbębnili w domach, nie wspominając juz o ich kondycji psychicznej, chociaż nie jest chyba taka zła, bo galerie przez nich były regularnie nawiedzane. .. bo wiedza niestety zerowa. Jak takie dzieci mają zdać mature, zdobyc zawód, a paradoksalnie żłobki i przedszkola działąja normalnie. .. tam wirusa nie ma. .. ?Dlaczego na warmii i mazurach nie pozamykają własnie wspomnianych placówek, skoro tak zle tu sie dzieje?Wirus wszedzie grasuje, ale jakoś w sklepach, placówkach nie, kurcze, czy on rzeczywiście taki zły?Ograniczyc tylko życie seniorom, a innym dac normalnie zyc, pracować, działać, bo za pare miesięcy nie bedzie do czego wracać!!!!
  • @abcd - Nie pozamykaja, bo rodzice poszliby na opieke nad dzieckiem i zwolnienia lekarskie, a to pisiorom nie na reke.
  • @abcd - Szkoły zamykają po to, by dzieci niemiały kontaktu z rówieśnikami, słabe nauczanie przez internet po co logicznie myśleć i tak tworzą nowe pokolenie przygłupów, którym będzie łatwo kit wciskać. Dziwię się przedsiębiorcom, że niestrajkują zwłaszcza w naszym województwie. Pionokio raz nawet mówił, że wirus jest w odwrocie i nie trzeba się go bać. Ah to było przed wyborami. Sterują tym wirusem jak im się podoba.
Reklama