UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Dla naszych dzielnych kobiet pracujących w Sanepidzie elbląskim należą się ogromne wyrazy wdzięczności za odwagę w walce z Covid.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  20
  pracownik(2021-03-24)
 • @pracownik - Taka wybrały pracę Nie można oczekiwać oklaskow za cis co trzeba robić Gdy nic się nie dzieje to nie mówią że mało pracy ????
 • @pracownik - Ale że o co chodzi? O wypisywanie mandatów, czy o to, że wywiad epidemiologiczny polega na: z kim miał/a pan/pani kontakt? Z nikim, no może mąż/żona. Pracuje pan/pani? Tak, z setką osób, ale szczęśliwie z nikim kontaktu bezpośrednio nie było, więc niech pracują spokojnie. Po co zadzwonić do zakładu pracy i tam zapytać? Ostatecznie za 3/5 dni okaże się czy był ten kontakt. Ale zanim następni zachorują poprzedni już wrócą do pracy. I tak się kręci walka z pandemią.
 • @pracownik - Jakos nie zauwazylam zeby sie przemeczaly. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze ich wywiad epidemiologiczny i ustalanie z kim chory sie kontaktowal jest fikcja. Uwierzyly, ze kierowca, ktory wozi ludzi nie towary, nie mial kontaktu z nikim. Zenada. Takich przykladow znam wiele. A potem sie dziwia, ze malo ludzi na kwarantannie, a pandemia trwa w najlepsze
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Aaaasss(2021-03-26)